Ara

Tüm İndirim Rehberi

Büyük Nesil Koleji

Metin Bey

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Mevlana Mah. Taslak Sok. No:5/A Talas-Kayseri

Telefon: 4449884 , 05524463808

Kayseri Ticaret Odası üyelerine özel öğrencinizi kurumumuza kayıt ettirmeniz durumunda size özel %30 indirim.

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ

Öğrenci İşleri

Konya / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Telefon: 444 12 51 , 0549 551 1251

Kayseri Ticaret Odası üyelerinin, birinci derece yakınlarının ve eşlerinin KTO Karatay Üniversitesi Lisans ve Önlisans programlarına Üniversitemize kayıt yaptırmaları halide öğrenin ücretinin %15 oranında ahilik bursu sağlanacak ve 8 eşit taksitle ödeme imkanı sağlanacaktır.

Kapadokya Üniversitesi

Öğrenci İşleri

Nevşehir / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Telefon: 0384 353 50 09

Kapadokya Üniversitesi, Kayseri Ticaret Odası üyeleri, üyelerinin çalışanları ve bunların birinci derece yakınlarına; a) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Beşeri Bilimler Fakültesi bünyesindeki % 50 burslu kontenjanı olan programlara kayıt yapmaları halinde ek % 10 indirim; Aşçılık, Gastronomi, ve Mutfak Sanatları (Lisans), Çocuk Gelişimi (Lisasns-Örgün Önlisasn), Mimari Retorasyon (Önlisans), Turist Rehberliği (Örgün Önlisans) programlarına kayıt yaptırmaları halinde ek % 10 indirim; İngiliz Dili ve Edebiyatı, Kent, Çevre ve Yerel Yönetimler, Odyoloji, Uluslararası İlişkiler ile Dil ve Konuşma Terapisi Yüksek Lisans programlarına kayıt yapmaları halinde % 10 indirim yapmayı kabul ve taahhüt eder.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Öğrenci İşleri

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Telefon: 0352 324 00 00 - 6001

Web sitesi: http://www.nny.edu.tr

Enstitümüzde İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı, İktisat Tezli Yüksek Lisans Programı, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı; İşletme Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı, İktisat Tezsiz Yüksek Lisans Programı, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programlarnda Tezli Yüksek Lisans programlarında yıllık ücret 10.000 TL’dir. Tez dönemi ücreti (her yarıyıl için) 1.000 TL’dir. Peşin ödemelerde %5 indirim ve aynı kurumdan en az beş kişi kesin kayıt yaptırdığı takdirde %10 indirim uygulanır. Denizbank ile yapılan anlaşmaya göre öğrenim ücreti 8 taksit halinde tahsil edilir. Ayrıca kredi kartlarına (Card Finans, Maximum, Axess, World ve Bonus) sekiz (8) aya kadar taksit yapılabilir.

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

Öğrenci İşleri

İzmir / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

İzmir Ekonomi Üniversitesi Sakarya Caddesi, No:156 35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

Telefon: 0 (232) 279 25 25

Üniversiteye ücretli kontenjandan kabul edilen öğrencilerden aşağıda yer aşan şartları sağlayan öğrencilere, her bir üyelik için bir kere olmak üzere yıllık öğretim ücretlerinde %15 indirim uygulanır. İlgili Ticaret Sicil Memurluğuna kayıtlı olup aynı zamanda Kayseri Ticaret Odası üyesi olan, 3.3. Ticaret odasına 1 yıllık üyeliği, son 1 yıldan bu yana ortaklığı, temsil ve ilzama yetkili olması şartlarının hepsini sağlayan, 3.4. Gerçek kişilerin eşleri ile 1. derece kan ve kayın hısımlarına (TMK m.18 uyarınca eşlerden biri ile diğer eşin kan hısımları aynı tür ve dereceden kayın hısımları olurlar) 3.5. Tüzel kişi üyelerin eşleri ile 1. derece kan ve kayın hısımlarına (TMK m.18 uyarınca eşlerden biri ile diğer eşin kan hısımları aynı tür ve dereceden kayın hısımları olurlar) 3.6. Bu indirimden yararlanmak isteyen öğrencilerin aşağıda belirtilen evrakları Üniversiteye teslim etmeleri gereklidir. - Gerçek kişi olanların ilgili Ticaret Sicil Memurluğundan alacakları oda kayıt belgesi. - Tüzel kişi olanların ilgili Ticaret Sicil Memurluğundan alacakları son 1 yıldan bu yana ortak olduklarını gösteren belge, oda kayıt belgesi ile tüzel kişiliği temsil ve ilzama yetkili olduklarını belirten belge. - İndirim hakkından yararlanacak öğrenci ve ebeveynlerinin onaylı vukuatlı nüfus örnekleri. 3.7. Bu indirim, Yabancı Dil Hazırlık Programı'nda 1 yıl, ön lisans programlarında 3 yıl, 4 yıllık lisans programlarında 5 yıl, 6 yıllık lisans programlarında 7 yıl geçerli olup yaz okulları ve yurt ücretleri ile uzayan öğrenim dönemlerini kapsamaz.

FREYA ESTETİK VE GÜZELLİK SAĞLIK MERKEZİ

TEOMAN ESKİTAŞÇIOĞLU

Kayseri / Sağlık Hizmetleri

Melikgazi Mh .Şehit Üstteğmen Mustafa şimşek Blv. Arıburnu Apt. No: 132/B Melikgazi

Telefon: 03523800080

1- 27.09.2019 – 31.12.2020 Tarihlerinde arasında geçerlidir. 2- Yukarıda belirtilen tarihler arasında yapılacak olan her işlemde %25 indirim uygulanacaktır. 3- Bu sözleşmeye istinaden yapılan iskonto haricin de herhangi bir indirim yapılmayacaktır. 4- Bu oran Kayseri Ticaret Odası üyeleri ve birinci derece yakınları ve de çalışanları için geçerlidir. 5- Kredi kartı uygulamasında taksit geçerli banka komisyonu oranları fiyata eklenecektir. 6- Diğer kampanyanlar ile mevcut olan %25 indirim uygulamamız birleştirilemez. 7- Estetik cerrahi içeren operasyonlar Kayseri Memorial Hastanesinde gerçekleştirilecek olup indirim oranları Memorial Hastanesi ve Kayseri Ticaret Odası arasındaki anlaşma uyarınca olacaktır.

Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş BANKALAR CAD. ŞUBESİ

Aslı KURTOĞLU

Kayseri / Sağlık Hizmetleri

Cumhuriyet Mah. Millet Cad. Tekçe İş Merkezi No:34/1 Melikgazi/Kayseri

Telefon: 0 (352) 2224631

İşitme cihaz alımlarında Kayseri Ticaret Odası Üyelere ve birinci derece yakınlarına %25 indirim sağlanacaktır. Ücretsiz işitme testi (rapor verilmeyecek) yapılacak olup, indirim oranları 02.10.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

KAYSERİ AMERİCANLİFE DİL OKULLARI LTD.ŞTİ.

GÜLSER ÖZDEN

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Yenidoğan Mahallesi Şaban Yılmaz Caddesi No:4/C Talas / KAYSERİ

Telefon: 03525032233

Kayseri Ticaret Odası çalışanları ,üyeleri ve 1.dereceden yakınlarına genel ingilizce ve grup eğitim programlarında %40 indirim, peşin ödemelerde %50 indirim uygulanacaktır. İndirim bitiş tarihi 23.12.2020'dir.

UCN Uluslararası Eğitim-ENGLİSHTİME

Serap GÜNER

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Melikgazi Mah. Sivas Cad. İpeksaray AVM 182/B Melikgazi

Telefon: 05301125111

KAYSERİ TİCARET ODASI üyelerine %10 indirim, çalışanlarına ve ailesine %20 indirim uygulanacaktır. İndirimler 30.01.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Kids Eğitim Hizmetleri- KİDSTİME

Serap GÜNER

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Yıldırım Beyazıt Mah. Hulusi Akar Bulvarı Sakarya Konutları

Telefon: 05434463838

KAYSERİ TİCARET ODASI üyelerine %10 indirim, çalışanlarına ve ailesine %20 indirim uygulanacaktır. İndirimler 30.01.2021 tarihine kadar geçerlidir.

NNY ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

NNY ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Kayseri / Sağlık Hizmetleri

Ertuğrul Gazi Mah. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Yerleşkesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi 38170 Kocasinan /Kayseri

Telefon: 0352-324 00 50

İndirim Koşulları Hastane, Kayseri Ticaret Odası üyelerine ve birinci derece yakınlarına (anne, baba, eş, çocuk) SGK kapsamında vermiş olduğu sağlık hizmetleri (SGK paket dışı özellikli malzemeler, laboratuvar ve malzeme bedelleri hariç) için hastadan alman ilave ücrete %15 (onbeş) indirim uygulayacaktır. Sosyal Güvenlik Kurumunun Hastalardan almış olduğu muayene katılım payı hasta tarafından ödenir. Sağlık Uygulama Tebliğinde yer almayan işlemlerin (özel hizmet kalemleri) fiyatlandırması Hastane cari fiyatları üzerinden yapılır (laboratuvar ve malzeme bedelleri hariç) ve %15 (onbeş) indirim uygulanır. Hastane, sosyal güvencesi olmayan veya herhangi bir nedenle Sosyal Güvenlik Kurumundan provizyon almamayan kurum çalışanları ve birinci derece yakınlarının, 3’üncü madde belirtilen kişi ve yakınlarının muayene ve tedavilerinde Hastanenin cari fiyatları üzerinden (laboratuvar ve malzeme bedelleri hariç) %15 (onbeş) indirim uygulayacaktır. Başvuru ve Ödeme İndirim uygulanması için, Kurum personeli Hastaneye “Nüfus Cüzdanı” ve “Kurum Kimlik kartı “ile başvuracaktır. Acil durumlarda sözlü beyanlar kabul edilerek, beyanın doğrulanma işlemi Hastane personeli tarafından yürütülecektir. Bu sırada Hastane tarafından hastaların işlemleri herhangi bir aksamaya uğramadan gerçekleştirilecektir. Hasta bir başka nedenle Hastanede indirim hakkına sahipse (örneğin özel sağlık sigortası var ise) söz konusu indirimlerden hangisinin oranı yüksekse o uygulanır.

FİER

FİER LİFE CENTER

Kayseri / Restaurant

Mimarsinan Mah. Bozantı Cad. No: 184 Kocasinan/Kayseri

Telefon: 0352 333 34 37

Web sitesi: www.fier.com.tr

Kayseri Ticaret Üyelerine; Kitchen Restaurant, Roof ve Cafe harcamalarında %10 indirim, Ziyafet menülerinde % 15 indirim, Bay-Bayan Saç Tasarım Merkezinde, Zayıflama Merkezinde ve Güzellik Merkezinde %20 indirim uygulanacaktır.

ÖZEL BBS EĞİTİM KURUMLARI

BBS YAYIN EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

ERCİYESEVLER MAH. SİVAS CAD. NUR APT. NO:1/B KOCASİNAN/KAYSERİ

Telefon: 0352 503 11 10

Kayseri Ticaret Odası üyeleri, personelleri ve 1. derece yakınlarına 2020-2021 eğitim öğretim yılı ilkokul, ortaokul ve lise grubu kayıtlarında liste fiyatları üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. İndirimler 31.05.2021 tarihine kadar geçerlidir.

HARİKALAR DİYARI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

GÜL İPEK İLHAN

Kayseri / Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri

Köşk Mah. Mustafa Şimşek Cd. Berberoğlu Sit. 80/B Melikgazi/Kayseri

Telefon: 0352 237 88 02 , 0536 034 22 09

Eğitim ücretinden % 10 indirim uygulanacaktır. 31.09.2020 tarihine kadar geçerlidir.