“BAYRAMDA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜMÜZE SARILALIM”

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak tüm islam aleminin bayramını kutladı.

KTO’DA TAŞIMACILIK SEKTÖRÜ KONUŞULDU

Kayseri Ticaret Odası’nda (KTO) T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) destekleriyle “Karayolu ile Uluslararası ve Yurt İçi Eşya Taşımacılığı Sektör Sorunları İstişare Toplantısı” düzenlendi.

ESNAFA 'GURBETÇİ' DOPİNGİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, gurbetçi vatandaşların ekonomiye çok büyük katkıları olduğunu söyleyerek, “Gurbetçilerimizin gelişi ile bütün sektörlere canlılık geliyor” dedi.

BAŞKAN GÜLSOY İHRACAT RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Mayıs Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

LİBYA MİSRATA HEYETİNDEN KTO’YA ZİYARET

Libya'nın liman, serbest bölge ve yatırımlar şehri olan Misrata'’nın Belediye Başkanı Mahmud Mohamed Sigutri ile Libya Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanı Mohamed Abdulkarim Raied ve beraberindeki heyetle birlikte Kayseri Ticaret Odası’na (KTO) bir

KTO HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Mayıs Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan KTO Başkanı Gülsoy, kent ve ülke ekonomisindeki güncel gelişmeleri, küresel sorunların sektörlere yansımaları ve iş dünyasının yaşadığı zorlukları değerlendirdi

TOBB Oda ve Borsa Başkanları, Ankara’da 70. Kuruluş Etkinliği İçin Bir Araya Geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70. Kuruluş Yıldönümü’nde, 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Birlik Merkezi’nde bir araya geldi.

KAZANCILAR ÇARŞISI YENİLENDİ

Kayseri’de finansın kalbinin attığı yer olan Kazancılar Çarşısı, yenilenen yüzüyle daha modern bir görünüme kavuştu.

KTO MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISINA VALİ GÖKMEN ÇİÇEK KONUK OLDU

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Mayıs Ayı Meclis Toplantısı, Vali Gökmen Çiçek’in katılımıyla gerçekleştirildi.

BAŞKAN GÜLSOY İHRACAT VE BÜYÜME RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Nisan Ayı İhracat rakamları ile 2022 yılı ilk çeyrek büyüme rakamlarını değerlendirdi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY, İSO 500 LİSTESİNE GİREN KAYSERİ FİRMALARINI KUTLADI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2021 araştırması sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

KTO İLE ANTAKYA TSO ARASINDA ‘KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ’ İMZALANDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası arasında ‘Kardeş Oda Protokolü’ imzalandı.

KTO’DAN STRATEJİK ŞİRKET YÖNETİMİ VE İŞ ZEKÂSI KONFERANSI

Kayseri Ticaret Odası ve Erkin Şahinöz Akademi işbirliğiyle düzenlenen konferansta stratejik şirket yönetimi ve iş zekâsı konuları geniş bir çerçevede ele alınarak, katılımcıların sorularıyla masaya yatırıldı.

KTO YÖNETİMİNDEN ‘ANKARA’ ÇIKARMASI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Ankara'da bir dizi resmi temaslarda bulundu.

KTO BAŞKANI ÖMER GÜLSOY’DAN ‘19 MAYIS’ MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

TOBB 78. GENEL KURULU’NA DELEGELERİMİZDE KATILDIK

Kayseri Ticaret Odası (KTO) TOBB Delegeleri, online olarak düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 78'inci Genel Kurulu'na katıldı.

Finlandiya Kayseri Fahri Konsolosluğu’nun açılışı yapıldı

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Finlandiya’nın Kayseri Fahri Konsolosluğu’nun resmi açılış törenine katıldı.

GÜLSOY : ANNELER EN DEĞERLİ HAZİNEMİZ, HAYAT BOYU YOL GÖSTERİCİMİZDİR

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Gülsoy, “Anneler en değerli hazinemiz, hayat boyu yol göstericimizdir.” dedi.

GÜLSOY : “MART AYINDA 372 MİLYON 468 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Mart Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KTO LİSE ÖĞRENCİLERİNİ “BİR GELİBOLU KAHRAMANI: YUSUF KENAN” BELGESELİ İLE BULUŞTURDU

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Çanakkale Zaferi’nin bilinmeyen kahramanlarını gelecek kuşaklara tanıtmak amacıyla "Bir Gelibolu Kahramanı: Yusuf Kenan" adlı belgeseli Lise öğrencileriyle buluşturdu.