MERKEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MARKA OKUL OLACAK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" kapsamında proje okul seçilen Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin niteliğini artırmaya yönelik çalışma başlatıldı.

KAYSERİ İŞ DÜNYASI KTO'DA BULUŞTU

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın başlattığı, iş dünyamıza yönelik ‘Türkiye İçin Değişim Başlıyor’ buluşması kapsamında Kayseri iş dünyası Odamızda buluştu.

KTO'DAN EKONOMİ SEMİNERİ

KTO VE KAYSİAD BAŞKANLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

Gülsoy Ve Yılmaz’dan Faruk Molu’ya Ziyaret

KTO BAŞKANI GÜLSOY 2019 ÜÇÜNCÜ ÇEYREK BÜYÜME RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN GÜLSOY, TATSO YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI

KTO KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI

Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Günçavdı'nın konuk olduğu toplantıda, Başkan Gülsoy gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

BAŞKAN GÜLSOY, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Bizler , "İnsanı yaşat ki Devlet Yaşasın" felsefesiyle hareket eden bir medeniyetin varisleri olarak inanıyoruz ki; kişiliğin belirlenmesinde, yetişmesinde, hayata dair kanaatlerin, düşüncelerin oluşmasında, en büyük emek öğretmenlerindir.

KTO'DA, E- DÖNÜŞÜM ANLATILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) iş birliği ile Odamız ev sahipliğinde “E- Dönüşüm Zirvesi" düzenlendi.

İÇ ANADOLU BÖLGESİ ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI KTO’DA YAPILDI

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen “İç Anadolu Bölgesi Odalar ve Borsalar Ortak İstişare Toplantısı”na Kayseri, Sivas, Yozgat, Niğde, Nevşehir, Kırşehir ve Aksaray illerine bağlı 28 oda- borsa katıldı

KTO ÜYELERİNE, KATOTAM'IN DETAYLARI ANLATILDI

Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) "Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi (KATOTAM) Uygulamaları Ve Tahkim Süreçleri" konulu seminer düzenlendi.

KTO'DA, "KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU" İLE İLGİLİ SEMİNER DÜZENLENDİ

KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 10 KASIM MESAJI

Başkan Gülsoy: "Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi; şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum"

BAŞKAN GÜLSOY'DAN, MEVLİT KANDİLİ İÇİN KUTLAMA MESAJI

Bütün insanlığın kurtuluşunun müjdecisi olan Sevgili Peygamberimizi bir kez daha anlamamıza vesile olan mübarek Mevlit Kandilini, maneviyatına uygun olarak değerlendirmeliyiz.

KTO 'DA "SİBER GÜVENLİK" ANLATILDI

BAŞKAN GÜLSOY’DAN İSTİHDAM ODAKLI KREDİ PAKETİ DEĞERLENDİRMESİ

“Önümüzdeki hedeflere ulaşabilmenin yolu üretmekten geçmektedir. Bu doğrultuda kamu bankalarımızın İki yıla varan anapara ödemesiz, 5 yıl vade koşullarıyla sunduğu bu imkânı değerlendirmeli, daha fazla istihdamı daha fazla yatırıma dönüştürmeliyiz”

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

NNY Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney ile Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Başkanı aynı zamanda KTO Eski Başkanlarından Mustafa Nevzat Özhamurkar'ın konuk olduğu toplantıda, Başkan Gülsoy gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

BAŞKAN GÜLSOY'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Başkan Gülsoy: "Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün "en büyük eserim" dediği Cumhuriyet’i korumak ve ilelebet yaşatmak da bizlerin yegâne görevidir."

KTO, YÖREX FUARI İÇİN ANTALYA’DA

KTO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ