GÜLSOY : “MART AYINDA 305 MİLYON 565 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Mart Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KTO MART AYI MECLİS TOPLANTISINA BŞB BAŞKANI BÜYÜKKILIÇ KONUK OLDU

Kayseri Ticaret Odası (KTO), Mart ayı olağan meclis toplantısını Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı konuk ederek yüz yüze gerçekleştirdi.

KTO’DAN KRİPTO PARALAR VE BLOK ZİNCİR EĞİTİMİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından online düzenlenen “Kripto Paralar ve Blok Zincir” konulu eğitim programında konuşan Stratejik Yönetim Danışmanı Erkin Şahinöz, Kripto paraların dünyadaki değerinin 1,775 trilyon dolara yükseldiğini, 18 milyon 666 bin

KTO BAŞKANI GÜLSOY : BERAT GECESİNDE GÜNAHLARIMIZIN AFFI VE MUSİBETLERDEN KURTULMAK İÇİN DUA EDELİM

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AGÜ Teknopark Resmen Kuruldu

Türkiye’de kar amacı gütmeyen, Teknoloji Transfer Ofisi üzerinden kurulan tek Teknopark oldu

FİRMALARIN VERİMLİLİĞİ "YALIN DÖNÜŞÜM" İLE ARTIRILACAK

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ile Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) işbirliği ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) desteğiyle başlatılan Verimlilik Koordinasyon Ofisi Projesi ile sanayi üretiminde verimlilik sağlanacak.

BAŞKAN GÜLSOY : ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN NELERİ BAŞARABİLECEĞİNİN EN GÜZEL KANITIDIR

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, " Çanakkale zaferi, aziz milletimizin vatanına, bağımsızlığına, istiklal ve istikbaline karşı şartlar ne olursa olsun sahip çıkma kararlılığını tüm dünyaya göstermiştir. " dedi.

KTO’DAN "ETKİLİ İLETİŞİM" EĞİTİMİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından online düzenlenen “Etkili İletişim” konulu eğitim programında konuşan Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, “Pandemi sürecinde inanç ve kültürümüzde olan değerlerden uzaklaştık. En önemli ve öncelikli işimiz iletişimdir.” d

BAŞKAN GÜLSOY’DAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, mesleğine olan inançla her türlü zorluğun üstesinden gelen, hastalarının sağlığını, kendi yaşamlarının önüne koyan hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması

Milletimizin bağımsızlık mücadelesinin simgesi İstiklal Marşımızın kabulünün 100. Yılında, Kayseri Ticaret Odası (KTO) olarak okul öncesi ve ilkokul çağındaki öğrencilerimizi İSTİKLAL MARŞIMIZI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI’na katılmaya davet ediyoruz.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : MİRAÇ BİR HEDEFTİR

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Miraç Kandili dolaysıyla bir mesaj yayımladı.

KTO’DA BOYTEKS A.Ş. ÇALIŞANLARINA MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ BAŞKAN GÜLSOY TARAFINDAN VERİLDİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, 'Mahir Eller Projesi' kapsamında Kayseri'de Nitelikli İş Gücüne katkı sunmak amacıyla gerçekleştirilen Mesleki Yeterlilik Sınavını başarıyla tamamlayan BOYTEKS A.Ş. çalışanlarına belgelerini verdi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, yazılı bir açıklama yaparak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

KTO’DAN "TÜRKİYE'NİN VAROLUŞ MÜCADELESİ" SEMİNERİ

Kayseri Ticaret Odası eğitim faaliyetleri kapsamında "Türkiye'nin Varoluş Mücadelesi" konulu seminer düzenlendi.

GÜLSOY İLE BAĞLAMIŞ’TAN YENİ KONTROLLÜ NORMALLEŞME DENETİMİ!

KTO Başkanı Ömer Gülsoy ile KTB Başkanı Recep Bağlamış, kontrollü normalleşme süreci kapsamında Karpuzatan bölgesinde bulunan işyerlerini ziyaret ederek denetim gerçekleştirdi.

GÜLSOY : “ŞUBAT AYINDA 252 MİLYON 643 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Şubat Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

Kayseri’de 20 Mobilya Firmamıza Yalın Dönüşüm Danışmanlığı ve Firma Çalışanı Eğitimleri verilecek

KTO ve KAYSO ortaklığında, ERÜ ve AGÜ işbirliğinde yürütülen Verimlilik Koordinasyon Ofisi Projesi kapsamında, Yalın Enstitü Derneği ile sözleşme imzalandı.

GÜLSOY : MEGİP Projesi Nitelikli Eleman Sorununun Çözümüne Büyük Katkı Sağlayacak

Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü (MEGİP) uygulanmasına ilişkin Kurumlar Arası Ortak Çalışma Protokolü imzalandı.

KTO'DAN “PANDEMİDE DUYGUSAL İLK YARDIM” EĞİTİMİ

Kayseri Ticaret Odası, (KTO) eğitim faaliyetleri kapsamında zoom üzerinden “Pandemide Duygusal İlk Yardım” konulu bir eğitim toplantısı düzenledi.

KTO ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Şubat ayı olağan meclis toplantısı, koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında, video konferans ile gerçekleştirildi.