KTO BAŞKANI GÜLSOY, ROMANYA-KAYSERİ İŞ FIRSATLARI TOPLANTISINA KATILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, “Covid-19 Salgını Sürecinde Hedef Pazar Romanya” konulu webinar toplantısına katıldı.

KAYSERİ TİCARET ODASI'NDAN KAYSERİ ŞEKER'E ZİYARET!

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Başkan Yardımcıları Hacı Bekir Kuzucu, Hasan Köksal, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret etti.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : AB TÜRKİYE’SİZ, TÜRKİYE’DE AB’SİZ OLMAZ

Kayseri Ticaret Odası, ‘Dijital Medyada Dezenfermasyon Algısı’ konulu video konferansa ev sahipliği yaptı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE KAHRAMANLIK DESTANIDIR

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 15 Temmuz 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN GÜLSOY, İSO 500 LİSTESİNDEKİ KAYSERİ FİRMALARINI KUTLADI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

TURİZM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE KAMU BANKALARI BÖLGE MÜDÜRLERİ KTO’DA TOPLANDI

Kayseri Ticaret Odası 40. Meslek Komitesi toplantısına konuk olan 3 Kamu Bankasının Bölge Müdürü, Turizm Acentelerine kredi destekleri hakkında bilgiler verdi.

KTO MAYIS VE HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası Mayıs ve Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Başkan Ömer Gülsoy, “Salgın; insan sağlığının, dijitalleşmenin ve kendi kendine yeten ülke olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi" dedi.

KAYSERİ’DE SALGINDA 429 YENİ İŞ YERİ AÇILDI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, pandemi süresince Kayseri’de 117 şirketin kapandığını, 429 yeni iş yerinin açıldığını söyledi.

KOOPERATİFÇİLİK OTOBÜSÜ KTO’DA

Ticaret Bakanlığı tarafından kooperatifçiliği en iyi şekilde tanıtmak amacıyla yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü”nün Kayseri’deki ikinci durağı ise Kayseri Ticaret Odası oldu.

KAYSERİ TİCARET ODASI, TSE COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM/HİZMET BELGESİ ALDI

Kayseri Ticaret Odası, TSE uzmanlarının denetimlerinden başarıyla geçerek bölgesinde Covid-19 Güvenli Üretim/Hizmet Belgesi alan ilk kurum oldu.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : PANDEMİ KAYSERİ ŞİRKETLERİNİ DURDURMADI

Pandemi süresince Kayserili firmalar "ticari belge" başvurularına Kovid-19 molası vermedi.

KAYSERİ’DE ODALAR ORTAK MESLEK KOMİTELERİ MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ev sahipliğinde Kayseri il ilçe Oda/Borsa Genişletilmiş Müşterek Meslek Komitesi toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

GÜLSOY: "4 YENİ KREDİ PAKETİ EKONOMİDE NORMALLEŞMEYİ HIZLANDIRACAK"

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, kamu bankalarının düşük faizli kredi paketini değerlendirdi.

KTO Başkanı Gülsoy: Haziran'dan itibaren yeniden büyüme trendine gireceğiz

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, "Özellikle Haziran ayından sonra yeniden büyüme trendine gireceğimizi ticaretimizin daha iyi olacağını eminiz" dedi.

BAŞKAN GÜLSOY REEL SEKTÖRÜN SORUN VE TALEPLERİNİ BAKAN VARANK’A AKTARDI

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla yapılan video konferans toplantısında reel sektörün sorun ve taleplerini aktardı.

GÜLSOY: DARBELER, ACILARLA ÜLKEMİZİ HER ALANDA GERİYE GÖTÜRDÜ

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, 27 Mayıs darbesinin yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.

KTO Başkanı Gülsoy'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

GÜLSOY : 156. YILINDA ÇERKEZ SÜRGÜN VE SOYKIRIMINI LANETLİYORUM

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, "21 Mayıs Çerkes Sürgünü'nün 156. yılı" dolayısıyla bir açıklama yaptı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : KADİR GECESİ GÜNAHLARDAN ARINMA GECESİDİR

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kur’an’da bin aydan hayırlı olduğu ifade edilen Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN 19 MAYIS MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.