KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 10 KASIM MESAJI

Başkan Gülsoy: "Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi; şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum"

BAŞKAN GÜLSOY'DAN, MEVLİT KANDİLİ İÇİN KUTLAMA MESAJI

Bütün insanlığın kurtuluşunun müjdecisi olan Sevgili Peygamberimizi bir kez daha anlamamıza vesile olan mübarek Mevlit Kandilini, maneviyatına uygun olarak değerlendirmeliyiz.

KTO 'DA "SİBER GÜVENLİK" ANLATILDI

BAŞKAN GÜLSOY’DAN İSTİHDAM ODAKLI KREDİ PAKETİ DEĞERLENDİRMESİ

“Önümüzdeki hedeflere ulaşabilmenin yolu üretmekten geçmektedir. Bu doğrultuda kamu bankalarımızın İki yıla varan anapara ödemesiz, 5 yıl vade koşullarıyla sunduğu bu imkânı değerlendirmeli, daha fazla istihdamı daha fazla yatırıma dönüştürmeliyiz”

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

NNY Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney ile Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Başkanı aynı zamanda KTO Eski Başkanlarından Mustafa Nevzat Özhamurkar'ın konuk olduğu toplantıda, Başkan Gülsoy gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

BAŞKAN GÜLSOY'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Başkan Gülsoy: "Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün "en büyük eserim" dediği Cumhuriyet’i korumak ve ilelebet yaşatmak da bizlerin yegâne görevidir."

KTO, YÖREX FUARI İÇİN ANTALYA’DA

KTO’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

KTO'DA, KOBİLERE YÖNELİK DEVLET DESTEKLİ TİCARİ ALACAK SİGORTASI ANLATILDI

KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Toplantısı,Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Sanayi Odası işbirliğinde gerçekleştirildi.

STK’lar ve Meslek Örgütlerinden Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Barış Pınarı Harekâtına destek olmak amacıyla, STK’lar ve meslek örgütlerinin katılımı ile Kayseri Sanayi Odası ev sahipliğinde basın toplantısı düzenlendi.

KTO BAŞKANI ÖMER GÜLSOY VE KAYSO BAŞKANI MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ’DEN MOBİLYA FUARINA ZİYARET

KTO BAŞKANI ÖMER GÜLSOY’DAN‘BARIŞ PINARI HAREKATI’ NA DESTEK AÇIKLAMASI

“ORDUMUZUN SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

KTO İLE ORAN ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Kayseri Ticaret Odası, “Dijital Dönüşümle Kalite Artırımı” projesine ilişkin Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı ile İşbirliği Protokolü imzaladı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN ABD ELÇİLİĞİNE KINAMA

KTO’DAN EĞİTİME DESTEK

Gülsoy; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilir, onlara ne kadar çok imkânlar sunabilirsek ülkemizin geleceği o kadar parlak olacaktır. "

GÜLSOY: “DEĞİŞİM SÜRECİNDE DE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

İRANLI SEYEHAT ACENTELERİ KTO’DA

KTO'NUN EYLÜL AYI MECLİS KONUĞU KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ OLDU

KTO COĞRAFİ İŞARETLER STANDINDA EMİNE ERDOĞAN HANIMEFENDİYİ AĞIRLADI

Zirvenin ilk günün de Cumhurbaşkanımızın Eşi Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan’ı standımızda ağırlayarak yöresel ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Özellikle mantımızı ve pastırmamızı tadan Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi, Kayseri mutfağına tam not verdi.

BAŞKAN GÜLSOY, FAİZ İNDİRİMİNİ DEĞERLENDİRDİ