GÜLSOY : “ŞUBAT AYINDA 311 MİLYON 163 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Şubat Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KAYSERİ TİCARET ODASI (KTO) MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Mart Ayı olağan meclis toplantısında konuşan Başkan Gülsoy, Yeni KDV indiriminin vatandaşın alım gücünü destekleyeceğini ifade etti.

BAŞKAN GÜLSOY, TECRÜBELERİNİ ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Final Okulları'nın gerçekleştirdiği “Kariyer Günleri” etkinliğinin konuğu olarak öğrencilerle buluştu.

“KAMU MÜTEAHHİTLERİNE FİYAT FARKI VE CEZASIZ TASFİYE HAKKI TANINMALI”

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, maliyet artışları sonucu iflasın eşiğinde olan kamu müteahhitleri için fiyat farkı ve cezasız tavsiye hakkının tanınması gerektiğini söyledi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KTO’DA ‘ÇANAKKALE RUHU’ FOTOĞRAF SERGİSİ VE KONFERANSI DÜZENLENDİ

Kayseri Ticaret Odası’nda (KTO) ‘107. Çanakkale Ruhu Fotoğraf Sergisi’ açılışı ve ‘107. Yılında Çanakkale Ruhu’ konulu konferans düzenlendi.

BAŞKAN GÜLSOY’DAN “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, yazılı bir açıklama yaparak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

BAŞKAN GÜLSOY BÜYÜME RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye ekonomisinin 2021'de yüzde 11 büyümesine ilişkin olarak değerlendirmede bulundu.

GÜLSOY : “OCAK AYINDA 268 MİLYON 141 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Ocak Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Miraç Kandili dolaysıyla bir mesaj yayımladı.

KAYSERİ TİCARET ODASI (KTO) ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Şubat Ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Rusya ile Ukrayna gerginliğinin küresel ekonomi için büyük bir sorun olduğunu belirten Başkan Gülsoy, “Diplomasi ve diyalogla çözülmeli. Ukrayna’nın toprak bütünlüğü korunmalıdır” ded

ÇEK CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KTO’YA ZİYARET

Çek Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pavel Vacek ve beraberindeki heyetle birlikte Kayseri Ticaret Odası’na (KTO) bir ziyaret gerçekleştirdi.

KTO’DAN ABD’YE İHRACAT YAPMAK İSTEYEN ÜYELERİNE ÖNEMLİ DESTEK!

Kayseri Ticaret Odası (KTO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ABD’nin Şikago şehrindeki Türkiye Ticaret Merkezi’ni ihracatçı üyelerine tanıtmak amacıyla seminer düzenledi.

KTO KAYSERİ E-TİCARET VE E-İHRACAT DANIŞMANLIK OFİSİ PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR!

Kayseri Ticaret Odası, “Kayseri E-Ticaret ve E-İhracat Danışmanlık Ofisi” projesine ilişkin Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı ile Protokol imzaladı.

KTO BAŞKANI ÖMER GÜLSOY'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Regaip Kandili dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

KAYSERİ İHRACATTA TARİH YAZDI

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Aralık Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KTO'yu ziyaret etti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kayseri Ticaret Odası’nı (KTO) ziyaret ederek, KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve Kayseri iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

KAYSERİ TİCARET ODASI (KTO) OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Ocak Ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.

KTO’DA KOSGEB “HIZLI DESTEK” PROGRAMI ANLATILDI

Kayseri Ticaret Odası ile KOSGEB iş birliğinde Mikro ve Küçük işletmelere Hızlı Destek Programı bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

KTO BAŞKANI ÖMER GÜLSOY’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, yazılı bir açıklama yaparak, her koşulda kamuoyunu bilgilendirmek adına özveriyle görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.