KTO İLE ORAN ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

9 Ekim 2019 , Çarşamba 13:36
Kayseri Ticaret Odası, “Dijital Dönüşümle Kalite Artırımı” projesine ilişkin Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı ile İşbirliği Protokolü imzaladı.

Kayseri Ticaret Odası, “Dijital Dönüşümle Kalite Artırımı” projesine ilişkin Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı ile İşbirliği Protokolü imzaladı.

Üyelerine daha verimli hizmet sunabilmek adına 2018 yılı sonunda “Dijital Dönüşümle Kapasite Artırımı” projesine imza atan Kayseri Ticaret Odası bu kez de “Dijital Dönüşümle Kalite Artırımı” projesi ile ORAN Kalkınma Ajansından destek almaya hak kazandı.

KTO proje ekibi ile hazırlanan proje, ORAN Kalkınma ajansına sunularak kabul gördü.

Projenin kabul edilmesinin ardından hazırlanan protokol, Başkan Gülsoy’un makamında düzenlenen tören ile imzalandı.

Protokol töreninde konuşan KTO Başkanı Ömer Gülsoy, yeni projelerle hem üyelerin hem de Kayseri’nin hayat standartlarını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sunmak istediklerini söyleyerek; “Bizim bütün hedefimiz, üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek. Kayseri Ticaret Odasının 19 bine yakın üyesi var. Üyelerimizin ve Kayserimizin hayat standartlarının yükseltilmesi, ticaretin artması ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmalarımız devam ediyor Artık globalleşen bir dünyada yaşıyoruz ve dijitalleşmek mecburiyetimiz var ancak rekabet edebilme şansımızın yükselmesi ve dünyayla da rekabet edebilmemiz için her şirketimizin ve her üyemizin de dijitalleşmeye önem vermesi lazım. Siz de bu bağlamda üyelerimize daha iyi hizmet edebilmek ve rekabet şanslarını arttırabilmek için dijitalleşmede kalite artırımı olarak bu destek programında bize yardımcı oldunuz. Biz de üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmenin gayreti içerisinde olacağız. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla da tekrar başka destek projelerinde sizlerle birlikte çalışacağımızı belirtmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.


Ticaret Odası’nın bu destekle beraber çok önemli bir ivme kazanacağını ve son dönemlerde kendilerini geliştirmek adına çok önemli projeler sunduğunu söyleyen ORAN Genel Sekreteri Ahmet Emin Kilci ise, kalite entegrasyon sistemlerinde çok daha iyi kurulum yapılacağını belirtti.