BAŞKAN GÜLSOY, MERKEZ BANKASININ FAİZ İNDİRİMİ KARARINI DEĞERLENDİRDİ

GÜLSOY: " MERKEZ BANKASI’NIN BUGÜN YAPTIĞI FAİZ İNDİRİMİ, İŞ DÜNYASI İÇİN YENİ YILDA ÖNEMLİ BİR MÜJDE OLDU.

BAŞKAN GÜLSOY'DAN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” MESAJI

Başkan Gülsoy: “Şeffaf, demokratik bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biri; özgür ve tarafsız basının varlığıdır”

KTO'DAN E-İHRACAT EĞİTİMİ

Başkan Gülsoy:

BAŞKAN GÜLSOY, MOBİLYADA KDV ORANININ YÜZDE 8’E DÜŞMESİNİ DEĞERLENDİRDİ

Başkan Gülsoy: “Vergi hususunda yapılan bu indirimin etkisi, şüphesiz bu sektörlerle sınırlı kalmayacaktır. Ekonominin bütününe olumlu yönde sirayet edecektir. Yılın son rakamları da bizleri umutlandırıyor, hedefimizi yakalayacağımızı gösteriyor. 2019 son

BAŞKAN GÜLSOY’DAN 2020 YILI DEĞERLENDİRMESİ

Başkan Gülsoy; "2020'de daha çok üretecek, ürettiğimizi yatırıma çevirerek ekonomiye daha çok katkı sağlayacak, devler ligine adımızı yazdıracağız. Bu sene her şeyin daha iyi olacağına inanıyorum”

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, YERLİ OTOMOBİL LANSMANI SONRASI KAYSERİ SOFRASINA KONUK OLDU

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy: Sayın cumhurbaşkanımızı yerli ve milli otomobil lansmanından sonra Kayseri sofrasında ağırlamaktan onur duyduk”

KTO 2019 YILI SON MECLİS TOPLANTISINI YAPTI

MERKEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MARKA OKUL OLACAK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" kapsamında proje okul seçilen Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin niteliğini artırmaya yönelik çalışma başlatıldı.

KAYSERİ İŞ DÜNYASI KTO'DA BULUŞTU

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın başlattığı, iş dünyamıza yönelik ‘Türkiye İçin Değişim Başlıyor’ buluşması kapsamında Kayseri iş dünyası Odamızda buluştu.

KTO'DAN EKONOMİ SEMİNERİ

KTO VE KAYSİAD BAŞKANLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

Gülsoy Ve Yılmaz’dan Faruk Molu’ya Ziyaret

KTO BAŞKANI GÜLSOY 2019 ÜÇÜNCÜ ÇEYREK BÜYÜME RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN GÜLSOY, TATSO YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI

KTO KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI

Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Günçavdı'nın konuk olduğu toplantıda, Başkan Gülsoy gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

BAŞKAN GÜLSOY, ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Bizler , "İnsanı yaşat ki Devlet Yaşasın" felsefesiyle hareket eden bir medeniyetin varisleri olarak inanıyoruz ki; kişiliğin belirlenmesinde, yetişmesinde, hayata dair kanaatlerin, düşüncelerin oluşmasında, en büyük emek öğretmenlerindir.

KTO'DA, E- DÖNÜŞÜM ANLATILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) iş birliği ile Odamız ev sahipliğinde “E- Dönüşüm Zirvesi" düzenlendi.

İÇ ANADOLU BÖLGESİ ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI KTO’DA YAPILDI

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen “İç Anadolu Bölgesi Odalar ve Borsalar Ortak İstişare Toplantısı”na Kayseri, Sivas, Yozgat, Niğde, Nevşehir, Kırşehir ve Aksaray illerine bağlı 28 oda- borsa katıldı

KTO ÜYELERİNE, KATOTAM'IN DETAYLARI ANLATILDI

Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) "Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi (KATOTAM) Uygulamaları Ve Tahkim Süreçleri" konulu seminer düzenlendi.

KTO'DA, "KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU" İLE İLGİLİ SEMİNER DÜZENLENDİ

KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 10 KASIM MESAJI

Başkan Gülsoy: "Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi; şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum"