GÜLSOY : “NİSAN AYINDA 290 MİLYON 234 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Nisan Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

HIRVATİSTAN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ'NDEN KTO’YA ZİYARET

Hırvatistan Ankara Büyükelçisi Hrvoje Cvitanovic, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’u makamında ziyaret etti.

KTO NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Nisan ayı olağan meclis toplantısı, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

TAM KAPANMA TEDBİRLERİ GENELGESİ (29 NİSAN - 17 MAYIS)

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA ÜYELERİMİZİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR!!!

KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 23 NİSAN VE 101. YIL KUTLAMA MESAJI

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Milli Egemenliğimizin 101'inci yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

İSTİKLAL MARŞI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması” sonuçları kurulan ortak komisyonun yaptığı değerlendirme sonucu belirlenmiştir.

DİJİTAL TAKOĞRAF KART BAŞVURULARI ADIMLARI

BAŞKAN GÜLSOY'DAN POLİS HAFTASI MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Polis haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

KTO’DAN İŞ HAYATINDA KADININ ROLÜ SEMİNERİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından düzenlenen “İş Hayatında Kadının Rolü” konulu seminerin konuğu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk oldu.

MALTA'NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ'NDEN KTO’YA ZİYARET

Malta'nın Ankara Büyükelçisi Theresa Cutajar, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’u makamında ziyaret etti.

KTO ‘KRİPTO PARALAR VE BLOK ZİNCİR EĞİTİMİ’ 2. OTURUMU YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından online düzenlenen “Kripto Paralar ve Blok Zincir” konulu eğitim programının ikinci oturumu yapıldı.

GÜLSOY : “MART AYINDA 305 MİLYON 565 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Mart Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KTO MART AYI MECLİS TOPLANTISINA BŞB BAŞKANI BÜYÜKKILIÇ KONUK OLDU

Kayseri Ticaret Odası (KTO), Mart ayı olağan meclis toplantısını Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı konuk ederek yüz yüze gerçekleştirdi.

KTO’DAN KRİPTO PARALAR VE BLOK ZİNCİR EĞİTİMİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından online düzenlenen “Kripto Paralar ve Blok Zincir” konulu eğitim programında konuşan Stratejik Yönetim Danışmanı Erkin Şahinöz, Kripto paraların dünyadaki değerinin 1,775 trilyon dolara yükseldiğini, 18 milyon 666 bin

KTO BAŞKANI GÜLSOY : BERAT GECESİNDE GÜNAHLARIMIZIN AFFI VE MUSİBETLERDEN KURTULMAK İÇİN DUA EDELİM

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AGÜ Teknopark Resmen Kuruldu

Türkiye’de kar amacı gütmeyen, Teknoloji Transfer Ofisi üzerinden kurulan tek Teknopark oldu

FİRMALARIN VERİMLİLİĞİ "YALIN DÖNÜŞÜM" İLE ARTIRILACAK

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ile Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) işbirliği ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) desteğiyle başlatılan Verimlilik Koordinasyon Ofisi Projesi ile sanayi üretiminde verimlilik sağlanacak.

BAŞKAN GÜLSOY : ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN NELERİ BAŞARABİLECEĞİNİN EN GÜZEL KANITIDIR

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, " Çanakkale zaferi, aziz milletimizin vatanına, bağımsızlığına, istiklal ve istikbaline karşı şartlar ne olursa olsun sahip çıkma kararlılığını tüm dünyaya göstermiştir. " dedi.

KTO’DAN "ETKİLİ İLETİŞİM" EĞİTİMİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından online düzenlenen “Etkili İletişim” konulu eğitim programında konuşan Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, “Pandemi sürecinde inanç ve kültürümüzde olan değerlerden uzaklaştık. En önemli ve öncelikli işimiz iletişimdir.” d

BAŞKAN GÜLSOY’DAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, mesleğine olan inançla her türlü zorluğun üstesinden gelen, hastalarının sağlığını, kendi yaşamlarının önüne koyan hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.