BAŞKAN GÜLSOY : İSO İKİNCİ 500 LİSTESİNDEKİ KAYSERİ FİRMALARINI KUTLUYORUM

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

“KAYSERİ TİCARETİNİ KARALAMAK KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR”

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, “Tövbeler Olsun” isimli diziye sert tepki gösterdi. Gülsoy, “Kayseri ticaretini karalamak kimsenin haddi ve hakkı değildir” dedi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : İŞYERLERİ VE TİCARİ KURULUŞLARIN TABELALARINDA TÜRKÇE ADLAR KULLANILMALI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Türkçemizin korunmasını sağlamak için işyerleri ve ticari kuruluşların tabela ve reklamlarında Türkçe adların kullanılması gerektiğini söyledi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY ÇARŞIDA VİRÜS UYARISI VE DENETİMİ YAPTI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, kent merkezinde koronavirüs tedbirleri kapsamında denetim yaptı.

KTO Başkanı Gülsoy ihracat rakamlarını değerlendirdi

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Başkanı Ömer Gülsoy, Temmuz ayında 234.5 milyon dolarlık ihracat yaptığımızı söyledi.

KTO Başkanı Ömer Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

KTO TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

KTO Temmuz Ayı Meclis Toplantısı konuşan Başkan Ömer Gülsoy, AVM yöneticileri ile mülk sahiplerine seslenerek “AVM’ler için m2 üzerinden değil, ciro üzerinden kiralama yoluna gidilmelidir.” dedi.

“MAHİR ELLER PROJESİ” İLE KAYSERİ’DEKİ İSTİHDAMA DESTEK

Korona virüs salgınının ekonomiye etkilerini azaltmak için bir adım da, “Mahir Eller Projesi” kapsamında atıldı. Kayseri ve 12 ilde işverene verilecek mali desteklerin kapsamı genişletildi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, yazılı bir mesaj yayımlayarak ulusal ve yerel basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

KTO, KAYSO ve KTB’den Öğrencilere Ortak Çağrı : "Meslek Okullarını Tercih Edin"

Kayseri’de TOBB'a bağlı oda ve borsa başkanları, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı sonrasında öğrencilerin tercihlerinde “meslek okullarını seçin” çağrısında bulundu.

KTO BAŞKANI GÜLSOY, ROMANYA-KAYSERİ İŞ FIRSATLARI TOPLANTISINA KATILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, “Covid-19 Salgını Sürecinde Hedef Pazar Romanya” konulu webinar toplantısına katıldı.

KAYSERİ TİCARET ODASI'NDAN KAYSERİ ŞEKER'E ZİYARET!

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Başkan Yardımcıları Hacı Bekir Kuzucu, Hasan Köksal, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret etti.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : AB TÜRKİYE’SİZ, TÜRKİYE’DE AB’SİZ OLMAZ

Kayseri Ticaret Odası, ‘Dijital Medyada Dezenfermasyon Algısı’ konulu video konferansa ev sahipliği yaptı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE KAHRAMANLIK DESTANIDIR

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 15 Temmuz 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN GÜLSOY, İSO 500 LİSTESİNDEKİ KAYSERİ FİRMALARINI KUTLADI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

TURİZM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE KAMU BANKALARI BÖLGE MÜDÜRLERİ KTO’DA TOPLANDI

Kayseri Ticaret Odası 40. Meslek Komitesi toplantısına konuk olan 3 Kamu Bankasının Bölge Müdürü, Turizm Acentelerine kredi destekleri hakkında bilgiler verdi.

KTO MAYIS VE HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası Mayıs ve Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Başkan Ömer Gülsoy, “Salgın; insan sağlığının, dijitalleşmenin ve kendi kendine yeten ülke olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi" dedi.

KAYSERİ’DE SALGINDA 429 YENİ İŞ YERİ AÇILDI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, pandemi süresince Kayseri’de 117 şirketin kapandığını, 429 yeni iş yerinin açıldığını söyledi.

KOOPERATİFÇİLİK OTOBÜSÜ KTO’DA

Ticaret Bakanlığı tarafından kooperatifçiliği en iyi şekilde tanıtmak amacıyla yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü”nün Kayseri’deki ikinci durağı ise Kayseri Ticaret Odası oldu.

KAYSERİ TİCARET ODASI, TSE COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM/HİZMET BELGESİ ALDI

Kayseri Ticaret Odası, TSE uzmanlarının denetimlerinden başarıyla geçerek bölgesinde Covid-19 Güvenli Üretim/Hizmet Belgesi alan ilk kurum oldu.