Hindistan'ın Kerala Eyaletinde Entegre Su Taşımacılığı Sistemi İhalesi Hk.

13 Mayıs 2019 , Pazartesi 16:33


TOBB’ den alınan yazıda, Dışişleri Bakanlığı’nın yazısına atfen; Hindistan'ın Kerala eyaletinde yerleşik ve merkezi hükumet ile eyalet hükumetinin ortak girişimi olan Kochi Metro Rail Ltd. isimli şirket tarafından Entegre Su Taşımacılığı Sistemi ihalesinin açıldığı belirtilmektedir.


Söz konusu ihale duyurusunda; Kerala eyaleti açıklarındaki tüm adaların anakaraya bağlantısını sağlayacak Entegre Su Taşımacılığı Sistemi tesis edilmesine yönelik çalışmalar çerçevesinde 4 adet acil durum müdahale maksatlı deniz taşıtının satın alımının planlandığı, bu amaçla yabancı katılımcıların söz konusu deniz taşıtlarının imalatına davet edilmesinin öngörüldüğü, bu çerçevede mektup içeriğinde yer alan web sitelerindeki "Yeterlilik Belgesi"nde belirtilen şartları taşıyan yabancı şirketlerin anılan ihaleye katılabilecekleri belirtilmektedir.


Son başvuru tarihi 15 Mayıs 2019 olan ihale duyurusuna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası iş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir


İlgililere duyurulur,