Seafood Expo North America - Kuzey Amerika Su Ürünleri 2019 Fuarı

13 Haziran 2018 , Çarşamba 09:00

Boston/ABD'de 17-19 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Seafood Expo North America - Kuzey Amerika Su Ürünleri 2019 Fuarı'na yönelik olarak İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 4. kez Türkiye Milli Katılımı organize edilmesi planlanmaktadır.

Amerika kıtasının, su ürünleri sektöründeki en önemli fuarı olarak kabul edilen söz konusu etkinliğe yönelik olarak 2016 yılından itibaren düzenlenen Milli Katılım organizasyonları ile su ürünleri sektöründe ABD pazarındaki payı çok az olan ülkemiz için pazara girişte önemli bir adım atılmıştır.

Uzun dönemli müşteri ilişkilerinin ve hatta ortaklıkların kurulması ve sektörle ilgili en son gelişmelerin ve potansiyel rakiplerin takip edilebilmesi açısından fırsat niteliği taşıyan Seafood Expo North America 2019 Fuarı'nın Milli Katılımcılarına, İBB Genel Sekreterliğince;

 Stand alanı kiralanması,  Stand inşaat, dekorasyonu ve elektrik bağlantısı, stand temizliği,  Ürünlerinizin nakliye, gümrükleme ve stand teslimi  Reklam ve tanıtım hizmetleri verilmektedir.

Bahse konu fuara ilişkin planlamanın sağlıklı olarak yapılabilmesi amacıyla, konstrüksiyon