26.Uluslarlararası Yapı Malzemeri, İnşaat Teknolojileri,Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı

12 Ekim 2018 , Cuma 10:08

  

14-17 kasım 2018 / Antalya / Expo Center

YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı'nın 26 yılda gelmiş olduğu noktada, bazı malzeme grupları ve sergileme içerikleri öne çıkıyor, fuarın önemli ve güçlü ürün kategorilerini oluşturuyor... Diğer bazı ürün kategorileri, Antalya-Akdeniz ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan "turizm mimarisi" açısından ayrıca önem taşıyor... YAPEX'de bu yıldan itibaren bazı ürün grupları da, kendi özgün sektör tanımlamaları ile artık fuarda daha da önemle vurgulanacak, büyütülecek ve profesyonel ziyaretçileri ile buluşturulacak yeni kategorileri oluşturuyor.

Yenilikçi teknolojiler ve yeni malzemeler/ürün serileri YAPEX ziyaretçilerinin öncelikle odaklandığı konular.

YAPEX özellikle son yıllarda yoğun biçimde yerel yönetimlerin, tarihi kent belediyelerinin ve kamusal yatırımcıların da ilgi odağı. Tarihi miras ve eski kent yapılarının koruma ve restorasyon projeleri için de çözüm alternatifleri her yıl YAPEX’de konularında uzman ziyaretçiler ile buluşuyor.

  YAPEX Fuarlarına her yıl Antalya dışındaki çeşitli büyük iller ve bölgelerden grup ziyaretleri ve tur organizasyonları, YAPEX tarafından düzenleniyor. Bu yıl hedeflenen 30.000 profesyonel ziyaretçi içinde, Antalya dışından yaklaşık 4.000 kişiyi bulacak profesyonel gruplar da fuarı organize seyahatler ile izleyecekler.

Detaylı Bilgi için : http://www.yapex.com/

Sabri KESKİNHIZAR

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birimi

sabri.keskinhizar@kayserito.org.tr

0352.2224528/129