Kayserito Haber

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Fuarları Duyurusu


 Değerli Üyemiz;

 

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim Ofisi tarafından her yıl düzenlenmekte olan Kariyer Fuarları'na ilişkin bilgilendirme duyurusu aşağıda yer almaktadır.

“Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim Ofisi olarak, her sene düzenlemekte olduğumuz, Kariyer Fuarları'nda sektörün önde gelen firmalarının İnsan Kaynakları yetkililerini kampüsümüzde ağırlamaktayız. Fuar stantlarında, kurum yetkililerinin öğrenci ve mezunlarımızla birebir iletişime geçebilecekleri, staj ve iş başvurularını alıp, mülakatlar yapabilecekleri bir platform yaratmaktayız. 2016 yılında düzenlemiş olduğumuz Kariyer Fuarlarımızda, 105 firmayı öğrencilerimiz ile buluşturmuş, değerli firmalarımız sayesinde iş ve staj başvurusunda bulunan yüzlerce öğrencimizin iş hayatına dahil olmasına katkı sağlamış bulunmaktayız. Bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz etkinlik fotoğraflarımıza buradan göz atabilirsiniz.  
27 Şubat-2 Mart 2017 tarihleri arasında 5.sini gerçekleştireceğimiz Kariyer Fuarları'mızda, sizleri de Üniversitemizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.  Fakülte fuarlarımızın tarihleri ve detayları ekte Tanıtım Metni yazısının içerisinde detaylı olarak bilgilerinize sunulmuştur.

Not: Yeditepe Üniversitesi, Kariyer Fuarları'na katılım karşılığında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Talebiniz doğrultusunda dilediğiniz fuarlarımıza katılım gösterebilirsiniz.”

 

Önemle Duyurulur.