Kayserito Haber

Türkiye-Birleşik Krallık Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi (JETCO) 6. Dönem Toplantısı


Eşbaşkanlığı Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Birleşik Krallık Ticaret Politikalarından Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Greg HANDS tarafından yürütülen Türkiye-Birleşik Krallık Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi (JETCO) 6. Dönem Toplantısı’nın 28-29 Kasım 2017 tarihlerinde Londra’da düzenlenmesi öngörülmektedir.
 
Bu kapsamda, Birleşik Krallık JETCO 5. Dönem Toplantısı’na ilişkin Protokole, Birlik web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkânları/Yurtdışı Etkinlikler” bölümünden ulaşılmaktadır. 
 
Söz konusu toplantıya ilişkin hazırlık çalışmalarında yararlanılmak ve toplantı sonunda imzalanacak Protokol metnine derç edilmek üzere, Birleşik Krallık ile ülkemiz arasındaki ilişkilere yönelik olarak gündeme getirilmesinde fayda görülen konuların, ticari ve ekonomik alanında kaydedilen gelişmelerin, varsa karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerinin 25 Ekim 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Odamız  (e-posta: tugba.yucel@kayserito.org.tr) iletilmesi gerekmektedir.
 
İlgililere duyurulur,