Kayserito Haber

Türkiye-Belarus İnovasyon Forumu ve Türkiye-Belarus Ortak Sanayi ve Teknoloji Çalışma Grubu 3. Dönem Toplantısı Hakkında


TOBB’dan alınan 25.10.2017 tarih ve 16383 sayılı yazıda, Türkiye-Belarus Bilim ve Teknoloji Ortak Komisyon 1. Toplantısı ile Türkiye-Belarus İnovasyon Forumunun 28 Kasım 2017 tarihinde ve Türkiye-Belarus Ortak Sanayi ve Teknoloji Çalışma Grubu 3. Dönem Toplantısı’nın, 29 Kasım 2017 tarihinde Minsk’te gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 

Ziyarete ve Foruma ilişkin organizasyon bilgileri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bilahare bildirileceği, ziyaret çerçevesinde, katılımcıların uçuş ve konaklama masraflarının kendileri tarafından karşılanması beklediği ve söz konusu Foruma katılmak isteyenlerin bilgilerinin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına iletileceği bilgileri paylaşılmaktadır.

 

Toplantı gündemine ilişkin görüşler, Çalışma Grubu kapsamında yer verilecek işbirlikleri ile protokolde bulunmasında fayda görülen hususlara dair görüş ve öneri bildirmek isteyen üyelerimizin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza iletilmek üzere, 3 Kasım 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar odamıza iletmeleri gerekmektedir. (tugba.yucel@kayserito.org.tr)

 

İlgililere duyurulur,