Kayserito Haber

SOFTWAREMARKET FUARI VE KONGRESİ DUYURUSU


 Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ)’ın, “SoftwareMarket – Yazılım, Teknoloji, İletişim Fuarı ve Kongresi”ne ilişkin duyurusu aşağıdadır:

 

Üretim teknolojileri Endüstri 4.0 döneminin belirleyici unsuru yazılım ve yazılım teknolojileridir. Ülkemizde 3.000 den fazla yazılım (Sofware) gerçekleştirilen firma bulunuyor. 06-08- Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan SoftwareMarket – Yazılım, Teknoloji, İletişim Fuarı ve Kongresi, yurtiçi ve yurtdışından yazılım teknolojilerine ihtiyaç duyan Kobilerimizi yazılım firmalarımızla buluşturmayı amaçlıyor.

 

SoftwareMarket – Yazılım, Teknoloji, İletişim Fuarı ve Kongresi; Ekonomi Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Yönetim Kurulumuzun kararı ile yazılımın Türkiye’nin geleceğindeki stratejik önemi göz önüne alınarak bu proje kurgulanmış ve hayata geçirilmiştir. İlgili bakanlıklar, kamu kuruluşları ve STK’ların destekleriyle milli bir proje olarak a-hayata geçirilecek yine bu destekçilerle birlikte fuara eş zamanlı bir kongre düzenlenecektir.

 

Yazılımın geleceğin parlak sektörlerinden olması sebebiyle Türkiye’nin de bu sektörde yer alması ana hedeflerimizdendir.

 

Yazılım, Teknoloji, İletişim konusunda hizmet vermeye hazırlanmış olan Türkiye’nin önemli tüm kuruluşlarının fuarlarımıza katılmalarını isteriz. Katılımları gerçekleşecek olan profesyonel firmalarımızı ticari bağlantılarını güçlendirmesi için yepyeni fırsatlar sunuyoruz.

 

•             Özel yazılım çözümleri arayan, yerli ve yabancı firmalar

•             Resmi kurum yetkilileri ile tanışma ve görüşme imkânı

•             Profesyonel alıcılar ile ikili iş görüşmeleri(B2B) sonucunda kuracakları önemli iş bağlantıları

•             Fuar içerisinde düzenlenecek olan kongre- interaktif Show vb. sektörel etkinliklere katılım göstererek gelişmeleri izleme imkânı

•             Uluslararası medya ile bir araya gelerek hedefledikleri ülkelerde tanıtım imkânı

 

SoftwareMarket, Yazılım, Teknoloji, İletişim Fuarı ve Kongresi 06-08 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir.”

 

Üyelerimize önemle duyurulur. 

 

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ) İletişim Bilgileri: 0242 462 20 00