Kayserito Haber

Software Marketyazılım-Teknoloji-İletişim Fuarı


Yer

ANTALYA EXPO CENTER

 

Tarih:

06-08 EKİM 2016

 

Sayın üyemiz,

 

SoftwareMarket 2016, yazılım sektörün nabzını tutuyor.

SoftwareMarket 2016, yazılım sektörün nabzını tutuyor. İş dünyasının liderleri, üst düzey devlet yetkilileri, çevre ülkelerin sivil toplum kuruluşlarının da yoğun ilgi gösterdikleri fuarda, sektörde izlenen politikalar ve son gelişmeleri ilk ağızdan öğrenebilirsiniz.

Sektörün sadece kullanıcısı olmaktan çıkarak aynı zamanda üreticisi olma yolunda geçiş dönemine giren ülkemizde, yurtdışına açılmak isteyen Türk yazılımcılarına yeni fırsatlar sunmaktadır.

Ülkemiz için öncelikli sektörlerden biri haline gelen yazılım sektöründeki yerli firmalara, ulusal ve uluslararası alanda yeni pazarlar yaratmak

Dünya ekonomisinin yönünü hızla ve önemli ölçüde etkileyen yazılım sektörünün rüzgarıyla ülke ihracatına katkıda bulunmak.

SoftwareMarket 2016, yazılım alanındaki üst düzey yetkililerin buluşma noktası. Uluslararası karar vericiler, alım heyetleri, distribütörler ve yenilikçi KOBİ'ler ile görüşme şansını burada bulacaksınız.

SoftwareMarket 2016, bu yıl  kongre ve seminerler kapsamındaki trend konuları ile sektör liderlerini bir araya getirmektedir.

* Hedef kitlenize SoftwareMarket fuarında ulaşabilirsiniz. Standınızda görmek istediğiniz kişilere özel pazarlama ve tanıtım yapan fuar, tamamen önceden belirlenmiş hedef kitleyi standınıza getiriyor.

* Önemli iş bağlantıları SoftwareMarket fuarında gerçekleştiriliyor. B2B ikili görüşmeleri kapsamında hedef 250 profesyonel ile sizleri buluşturarak başarılı iş anlaşmaları imzalamanızdır.

* Yazılım sektörünün  gözü SoftwareMarket fuarında.

 

Ayrıntılı bilgi http://www.softwaremarket.tech/fuar-hakkinda  adresinden edinilebilir.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147