Kayserito Haber

Rusya (Moskova) Ticaret Heyeti / 26-28 Mart 2018 Hakkında Duyuru


TİM’den alınan yazıda;

 

TC. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 26-28 Mart 2018 tarihleri arasında Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’ya yönelik olarak geniş katılımlı ve üst düzey bir ticaret heyeti düzenleneceği; söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

 

Pazar payımızın arttırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete, Yaş meyve ve Sebze, Otomotiv ve Yedek Parça, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, Hazırgiyim ve Konfeksiyon, Deri ve Deri Mamulleri, Makine ve Aksamları, Elektrik-Elektronik ve Hizmet, İklimlendirme Sanayi, Demir ve Demir Dışı Metaller, Tekstil ve Hammaddeleri, su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller, çelik, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Madencilik Ürünleri, Mücevher, Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri sektörleri başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden ve Rusya’ya yatırım yapmak isteyen firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.

 

Bu çerçevede, etkinliğe katılmayı düşünen üyelerimizin https://goo.gl/eYedbU adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 26 Şubat 2018 tarihine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, vize bedeli, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerin karşılanmasını teminen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube Kodu: 282, Iban: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04) dolar hesabına 1.965 USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. Başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve gerekli ödemenin son başvuru gününden önce gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir.

 

NOT: Umuma mahsus, hizmet ve hususi pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Kemal Batuhan Yazıcı (TİM), E-posta: kemalbatuhanyazici@tim.org.tr  , Tel: 0 212 454 00 90

 

EK: Taslak Program

 

Saygılarımızla,