KTO ile Denizbank Protokol İmzaladı

Anasayfa / Haberler / Başkanlık Haberleri

04.07.2017-14:28

Kayseri Ticaret Odası ile bir Denizbank arasında oda üyelerine yönelik bankacılık avantajlarına ilişkin protokol, törenle imzalandı. Törene; Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bahri Coşkun, Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ve Denizbank şube müdürleri katıldı.

 

Protokol töreninde konuşan KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Üyelerimizin finans ihtiyaçlarının karşılanması ve bankacılık hizmetlerinden daha az maliyetli yararlanmaları bakımından çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalarımız kapsamında üyelerimiz için bankacılık işlemlerine ilişkin bir protokol düzenledik. Bu protokol ile üyelerimiz, protokol imzaladığımız banka ile ticari işletme kart ve işletme post ayrıcalıklarından yararlanabileceklerdir. Bu 2 ürünü kullanan üyelerimiz satın almalarında ekstra avantaj elde edebilecek ve ödemelerinde de kendilerine kolaylıklar sağlanacaktır” dedi.

 

Hiçyılmaz, “4 yılı geçkin süredir yönetiminde bulunuyoruz ve bu süre içerisinde buna benzer diğer bankalarla da zaman zaman protokoller imzaladık. Göreve geldiğimizden beri üyelerimize yönelik yaptığımız her icraatın odağına üyelerimizi koyarak, onların daha fazla istifade edebilecekleri ortamları elde edebilmek bakımından bu tür faaliyetler içerisinde bulunuyoruz. Bugün de, üyelerimizin daha çok istifade edebilmeleri, ödemelerini yaparken hem kolaylık elde edebilmeleri hem de avantaj sağlayabilmeleri bakımından böyle bir protokol imzalıyoruz. Yönetim olarak burada bulunuş sebebimiz; Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda hareket etmek ve onların azami şekilde odadan istifade etmelerini sağlamaktır” şeklinde konuştu.

 

Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ise törende yaptığı konuşmada Kayseri Ticaret Odası ile yapılan protokole imza atmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “DenizBank olarak her ölçekteki KOBİ’lerin yanlarında olup, yürüttüğümüz çalışmalar ile hayatlarına olumlu yönde temas etme gayretimizi sürdürmekteyiz. Yaklaşık 10 yıldır KOBİ’lerin yanında olan İşletme Kart, tek bir başvuru ile aynı anda 4 farklı kredi ürününe sahip olma fırsatı sunmaktadır. İşletme Kart, KOBİ müşterileri için acil nakit ihtiyacına çözüm bulabildiği bir kredi ürünü ve aynı zamanda şirket harcamalarında kullanabileceği bir kredi kartıdır. İşletme Kart ile prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan ve hatta Şube’ye bile gitmeden ATM’den anında kredi kullanmak mümkün hale gelmiştir. 350.000’den fazla KOBİ’miz bu sayede; “Ticari Kurtaran Hesap” özelliği ile hesabında nakit olmasa bile acil nakit ihtiyacını karşılayabilir, “Eşit Taksitli Kredi” özelliği ile 48 aya varan vadelerde ticari kredi kullanabilir, “Sektörel Kredi” özelliği ile esnek geri ödeme imkânına sahip olabilir ve “Kredi Kartı” özelliği ile de şirket harcamalarında Gıda’dan Akaryakıt’a çok sayıda sektörde vade farksız taksit ve öteleme avantajlarından yararlanabilir” dedi.

 

Konuşmanın ardından protokol imzalandı. Törenin ardından Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Gelgör ve şube müdürlerine yeni hizmet binasını gezdirdi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

DİĞER HABERLER