Kayserito Haber

KIZ KARDEŞİM PROJESİ BAŞLIYOR


KTO ve TOBB Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi  ile Coco Cola-Türkiye işbirliğince yürütülen “KIZ KARDEŞİM” projesi bir Sosyal Sorumluluk projesi olup Türkiye’nin değişik bölgelerinde yaşayan Kadınlara yönelik olarak tamamı ile ÜCRETSİZ gerçekleştirilmektedir.

 

28-29 Eylül 2015 tarihlerinde Kayseri Ticaret Odası MKM Salonunda gerçekleştirilecek mülakatlarda, 100 Kadının eğitim alması hedeflenmektedir. Proje kapsamında ki eğitimler hali hazırda herhangi bir kurumda çalışmayan ancak çalışmak isteyip de kendinde bu cesareti bulamayan kadınlar ile girişimci bir ruha sahip olup da üretmiş olduğu iş fikirlerini nasıl hayata geçireceğini ve bu iş fikri için nereden başlayacağını bilemeyen kadınlara yönelik olarak düzenlenmektedir.

 

Söz konusu eğitimler katılımcılara vizyoner bir kimlik sağlarken proje mezunlarını ekonomik hayata katma değer yaratmak adına cesaretlendirecek ve kişisel gelişime yönelik sahip oldukları bilgi düzeylerini de arttıracaktır.

 

İrtibat: Birsen KOCA

birsen.koca @kayserito.org.tr

0352 222 45 25 (147) 

 

EK: BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YAŞAMBOYU EĞİTİM MERKEZİ GRUBU ÜYE İLETİŞİM BİLGİLERİ/BAŞVURU  FORMU