Kayseri Ticaret Odası Genel Sekreterlik Makamında Görev Değişimi

Anasayfa / Haberler / Başkanlık Haberleri

23.10.2017-10:05

Kayseri Ticaret Odası Genel Sekreterlik makamında görev değişimi yaşandı. Yönetim Kurulu tarafından alınan karar sonrasında, Genel Sekreterliğe Tahsin Onuş atandı.

       

Yaklaşık 1 yıl önce Kayseri Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı olan Tahsin Onuş, yönetim kurulunun aldığı kararın ardından Genel Sekreterlik görevine getirildi. Yapılan değişiklik sonrasında Genel Sekreterlik görevini yürüten Murat Yerlikhan ise Danışman olarak görevlendirildi.

 

Kayseri Ticaret Odası yeni Genel Sekreteri Tahsin Onuş’un Özgeçmişi şöyle:

 

“Kayseri Ticaret Odası Genel Sekreteri Tahsin Onuş, 1962 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve ortaokul eğitiminin ardından 1978 yılında Keykubat lisesinden mezun oldu.  1986 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İİBF Bankacılık Bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı. Askerlik görevinin ardından 1988 yılından 2007 yılına kadar çeşitli bankalarda müdürlük ve özel sektörde yöneticilik görevlerinde bulundu. 2007 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Genel Sekreterliği görevine getirildi ve 8 yıl bu görevi başarı ile yürüttü. 2016 yılında KTO’da Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başladı. Evli ve iki çocuk sahibidir.

 

 

DİĞER HABERLER