Kayserito Haber

İstanbul Su ve Atık Su Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı


Sayın üyemiz,

 

Tarih
1-3 EYLÜL  2016

Yer
İstanbul Fuar Merkezi/İstanbul Expo Center-Yeşilköy- İSTANBUL

 

IWE İstanbul Su Expo - İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve KonferansıTürkiye'nin ilk ve tek B2B olay sadece su ve atıksu sektöründe odaklanmıştır. 

IWE İstanbul Su Expo su kaynaklarının, su yönetimi, aynı platformda su ve atık su arıtma ve su yeniden kullanımı sürdürülebilir kullanımı son teknolojilere ve gelişmelere geniş kapsamlı bir dizi bir araya getirecek. 

yeni altyapı ve yetersiz kaynak yönetimi için nüfus, küresel ısınma, yeraltı suyu tükenmesi, kentleşme, sanayileşme, gereksinimi artan küresel Sürdürülebilir Su Sistemi ihtiyacını çağırıyor. 

evsel ve endüstriyel su nedeniyle yenilenebilir su kaynaklarının hızla azalma, daha verimli kullanılması gerekmektedir. Bu arada, yeniden kullanım için atıksu arıtma daha iyi bir altyapı ve ilgi çekici yeni teknolojileri gerektirir. 

2014 yılında, Türkiye, 24 en cazip yabancı doğrudan yatırım hedefi sırada yer aldı ve 2050 Türkiye AB raporlarına göre su ve atık su çözümleri için dünyanın en büyük pazarlarından biri tarafından dünyanın 14 büyük ekonomisi olacağı öngörülmektedir. Tahminen 33.9 milyar Euro yeni ve rehabilitasyon projeleri için 2023 yılına kadar yatırım yapılacak.Ayrıntılı bilgi http://www.istanbulwaterexpo.com/adresinden edinilebilir…

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

Saygılarımızla…

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147