Kayserito Haber

Elektrik Teknolojileri Bina Otomasyon Fuarı Ebo


Sayın Üyemiz,

Elektrik Sektörünün Üretici, Dağıtıcı Ve Kullanıcılarını Bir Araya Getirecek Bilgi Alışverişi Ve İş Bağlantılarını Gerçekleştirmesini Sağlayacak Ebo Fuarı, Türk Endüstrisinin Alanında En Başarılı Fuarı Olmaya Aday. Geleceğin Dünyasında Gelişen Potansiyeliyle Var Olacak Türkiye'yi, Elektrik Ve Enerji Sektöründe Önemli Yapısal Değişiklikler Bekliyor. Türkiye'nin Gelişen Ve Büyüyen Ekonomisi; İnşaat Yatırımlarının Da Artmasına Ve Dolayısıyla Elektrik, Sektörüne İlişkin Çalışmaların Yoğunluk Kazanmasına Yol Açacaktır.

 

Fuar Esnasında Düzenlenecek Olan Etkinlikler İle Konusunda Uzman Kişiler Ve Akademisyenlerin Teorik Ve Uygulamalı Sunumları, Fuarı Aynı Zamanda Sektörün Zirvesi Olma Özelliğine Taşıyacaktır.

 

Proje Aşamasından Bugüne Kadar Toki Tarafından Desteklenen Ebo Fuarı Ayrıca, Birçok “Sivil Toplum Kuruluşu” Ve “Sektörel Yayın” Tarafından Da Desteklenen Ve Takip Edilen Önemli Bir Fuar Özelliğindedir.

 

Türkiye’nin Birçok Bölgesinden Elektrik Sektörü Firmaları Kurum Ve Kuruluşları Tarafından Takip Ve Ziyaret Edilecek Ebo Fuarı’nın, Gelecek Yıllarda Katılımcı İle Ziyaretçi Sayısını Arttırmak Ve Dünyanın En Önemli Fuarlarından Birisi Olmasını Sağlamak Temel Hedefimizdir.

 

Siz Değerli Katılımcılarda “Elektrik Sektörü”Nün Sadece Kendine Özel Bu Önemli Buluşmasında,

 

Mevcut Pazarınızı Büyütmek Ve Yeni Pazarlara Açılmak,

Gelişmekte Olan Bölge Ülkelerinde Öncü Rol Oynamak

Elektrik Sektörde Yaşanan Gelişmeleri Takip Etmek Ve En Yeni Ürünleri Ve Uygulamaları Yerinde Görebilmek

Ürünlerinizi Daha Geniş Kitlelere Tanıtmak Ve Ulaştırmak İçin,

 

Ayrıntılı Bilgi Http://Www.Ebofuar.Com/Neden-Ebo-Fuari.Php Adresinden Edinilebilir.

 

Tüm Üyelerimize Duyurulur.

 

Saygılarımızla;

 

Birsen Koca

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.Koca@Kayserito.Org.Tr

 

0352.2224528/147