FAS İŞ İNSANLARI HEYETİ

17 Aralık 2018 , Pazartesi 14:32

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; TİM ve DEİK organizasyonu ile 14-17 Ocak 2019 tarihleri arasında Fas Krallığı'na yönelik bir iş insanları heyeti düzenleneceği bildirilmekte olup, Kazablanka şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.


Yazıda devamla, pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu heyete otomotiv, otomotiv yan sanayi, hava taşıtları aksamları, demir-çelik ve demir veya çelikten eşya, beyaz eşya, mineral yağlar, makinalar, mekanik cihazlar ve aksamları, kablolar, transformatörler, plastik ve mamulleri, inorganik kimyasallar, hububat, sentetik ve suni devamsız lifler, hayvansal ve bitkisel yağlar, eczacılık ürünleri, tekstil ve hazır giyim, sofra ve mutfak ürünleri, mobilya kağıt orman ürünleri sektörleri başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görüldüğü ifade edilmektedir.


Bu çerçevede, azami 35 katılımcıdan oluşacak söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin en geç 21 Aralık 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar, https://bit.ly/2Rxn60o internet bağlantısında yer alan heyet başvuru formunun doldurmaları ve ilgili katılım ücretini yatırmaları gerektiği belirtilmektedir.

İlgililere duyurulur,NOTLAR:

Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri için kişi başı katılım ücreti 5.900-TL'dir. Bu tutarın TİM'in aşağıda belirtilen TL hesabına yatırılması ve ödeme dekontunun bestecoskuner@tim.org.tr adresine e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.Yapılan başvurular, ödeme dekontları TİM'e ulaştıktan sonra kesinleşmektedir. Heyet ön hazırlıkları kapsamında, uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.


Banka Bilgileri:

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)

Vakıfbank Güneşli Ticari Şubesi (Şube kodu: 1248)

Iban No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61


Ayrıntılı Bilgi:

Beste COŞKUNER

E-posta: bestecoskuner@tim.org.tr