Kayserito Haber

Çukurova Gıda-Tek Fuarı-07-10 Ekim 2015


Gıda sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem arz eden ana sektörlerden birisidir. Tarım ve tarıma dayalı sanayi ile ön plana çıkan Çukurova Bölgesi’nde, bölge nüfusunun büyümesine paralel olarak gıda sektörü de hızla büyümeye devam etmektedir. 

 

Gıda sektörünün topraktan sofraya gelen sürecinde, tüm gıda ürünlerinin paketleme ve ambalajlama teknikleri ile bu ambalajlama tekniklerinin tanıtım ve reklâmının en iyi şekilde yapılması, pazarda faaliyet gösteren firmalar tarafından son derece önemsenmektedir. 
Global rekabette firmalar, ürünlerine en iyi paketleme teknolojilerini uygulayarak, en iyi tasarımlarla ambalajlayarak, tüketicinin beğenisine sunmaktadır. İşte bu noktada Adana’da hazırladığımız fuarlar sektörün ve tüketicilerin teknolojideki gelişmeleri ve yenilikleri görmesine olanak sağlamaktadır.

 

Fuarımız Adana Gıda Toptancıları Derneği, Şalgam Üreticileri Derneği (Şalgamder), Bal Tanıtım Derneği, AOSB, ASO ve ATO İle işbirliği içerisinde gerçekleşecektir. Ayrıntılı bilgi için http://www.cukurovagidafuari.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Üyelerimize duyurulur.