Kayserito Haber

Bitki Islahı Proje Pazarı


Yer: ANTALYA EXPO CENTER

 

Tarih: 06-08 EKİM 2016

 

Sayın üyemiz,

 

Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi tarafından gönderilen ve duyurulması talep edilen yazıda;

 

“Antalya'da Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) iş birliği ile ilk defa uluslararası olarak düzenlenecek olan BİTKİ ISLAHI PROJE PAZARI(BIPP) 8 EKİM 2016 tarihinde Türkiye'nin ilk EXPO'su olan EXPO 2016 Antalya'da düzenlenecek.Proje Pazarı'nda Araştırma Enstitüleri ve Üniversitelerden gelen ıslah projeleri firmalar ile buluşturulacak ve yapılan ikili görüşmeler ile Ar-Ge iş birlikleri için ilk adımlar atılmasına katkı sağlanacak.


Ödüllü olarak düzenlenecek BITKI ISLAHI PROJE PAZARINA(BIPP), ıslah çalışmasının herhangi bir aşamasındaki fikriniz, projeniz veya çeşidiniz ile katılabilirsiniz. Etkinlik kapsamında firmalar veya diğer araştırmacılar ile ortak proje kurgulama, proje fikriniz kapsamında iş birlikleri geliştirme ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz” denilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi http://akismerttm.com/NewsDetail/Uluslararasi-Bitki-Islahi-Proje-Pazari-BIPP/75 adresinden edinilebilir.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147