TURİZM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE KAMU BANKALARI BÖLGE MÜDÜRLERİ KTO’DA TOPLANDI

Kayseri Ticaret Odası 40. Meslek Komitesi toplantısına konuk olan 3 Kamu Bankasının Bölge Müdürü, Turizm Acentelerine kredi destekleri hakkında bilgiler verdi.

KTO MAYIS VE HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası Mayıs ve Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Başkan Ömer Gülsoy, “Salgın; insan sağlığının, dijitalleşmenin ve kendi kendine yeten ülke olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi" dedi.

KAYSERİ’DE SALGINDA 429 YENİ İŞ YERİ AÇILDI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, pandemi süresince Kayseri’de 117 şirketin kapandığını, 429 yeni iş yerinin açıldığını söyledi.

KOOPERATİFÇİLİK OTOBÜSÜ KTO’DA

Ticaret Bakanlığı tarafından kooperatifçiliği en iyi şekilde tanıtmak amacıyla yola çıkan “Kooperatifçilik Otobüsü”nün Kayseri’deki ikinci durağı ise Kayseri Ticaret Odası oldu.

KAYSERİ TİCARET ODASI, TSE COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM/HİZMET BELGESİ ALDI

Kayseri Ticaret Odası, TSE uzmanlarının denetimlerinden başarıyla geçerek bölgesinde Covid-19 Güvenli Üretim/Hizmet Belgesi alan ilk kurum oldu.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : PANDEMİ KAYSERİ ŞİRKETLERİNİ DURDURMADI

Pandemi süresince Kayserili firmalar "ticari belge" başvurularına Kovid-19 molası vermedi.

KAYSERİ’DE ODALAR ORTAK MESLEK KOMİTELERİ MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ev sahipliğinde Kayseri il ilçe Oda/Borsa Genişletilmiş Müşterek Meslek Komitesi toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

GÜLSOY: "4 YENİ KREDİ PAKETİ EKONOMİDE NORMALLEŞMEYİ HIZLANDIRACAK"

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, kamu bankalarının düşük faizli kredi paketini değerlendirdi.

KTO Başkanı Gülsoy: Haziran'dan itibaren yeniden büyüme trendine gireceğiz

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, "Özellikle Haziran ayından sonra yeniden büyüme trendine gireceğimizi ticaretimizin daha iyi olacağını eminiz" dedi.

BAŞKAN GÜLSOY REEL SEKTÖRÜN SORUN VE TALEPLERİNİ BAKAN VARANK’A AKTARDI

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla yapılan video konferans toplantısında reel sektörün sorun ve taleplerini aktardı.

GÜLSOY: DARBELER, ACILARLA ÜLKEMİZİ HER ALANDA GERİYE GÖTÜRDÜ

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, 27 Mayıs darbesinin yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.

KTO Başkanı Gülsoy'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

GÜLSOY : 156. YILINDA ÇERKEZ SÜRGÜN VE SOYKIRIMINI LANETLİYORUM

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, "21 Mayıs Çerkes Sürgünü'nün 156. yılı" dolayısıyla bir açıklama yaptı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : KADİR GECESİ GÜNAHLARDAN ARINMA GECESİDİR

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kur’an’da bin aydan hayırlı olduğu ifade edilen Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN 19 MAYIS MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : KREDİLER TABANA YAYILMALI, SİCİL AFFI GERÇEK MANADA UYGULANMALI

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, salgının ekonomide dengeleri değiştirdiğini belirterek, “Finansmana erişim noktasında sıkıntı yaşanıyor. Bankalar sicil sıkıntısından dolayı kredi vermekten kaçınıyor. “ dedi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : "ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM"

KTO Başkanı Ömer Gülsoy, toplumu engelli bireyler konusunda daha duyarlı olmaya ve zihinlerdeki engelleri kaldırmaya davet ederek "Engelleri hep birlikte aşalım." dedi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, “Bizler yılın her gününü Anneler Günü olarak bile kutlasak yine de haklarını ödeyemeyiz” dedi.

KTO ÜYELERİNE İKİNCİ KREDİ DESTEĞİ CANSUYU KREDİSİ

ANADOLU’NUN TİCARET MERKEZİ KAYSERİ’DE NEFES KREDİSİ HAYATA GEÇİRİLDİ

Kayseri’de TOBB’a bağlı 6 Oda Başkanı, video konferansla ortak bir basın toplantısı yaparak Nefes Kredisi’nin hayatı geçirildiğini söyledi.