Kayserito Haber

Analiz Ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı


 YER : ICEC-Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı-İSTANBUL

TARİH: 20 NİSAN 2017

Fuarı düzenleyen firmanın fuar ile ilgili açıklaması aşağıda sunulmuştur.

Analitik Ve LAB Endüstrileri Için Teknoloji Platformu

İleri teknolojiler, gelişmeler, uygulamalar ve know-how...
İlaç ve sağlık endüstrisinden kimya ve üretim endüstrilerine... Analiz teknolojileri kapsamındaki uygulamalara donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki "teknoloji ve ihtisas fuarında" biraraya geliyorlar. Son derece geniş bir sektörel alana yayılan LAB endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar, Analitik ve Laboratuvaralanında eğitimden endüstriye, sağlıktan enerjiye, ürün geliştirmeden üretim proseslerine, Ar-Ge'den kalite kontrole, birbirinden farklı sektörel alanlar için geliştirdiği teknoloji ve bilgi birikimini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

'CBA High Technology Show' konsepti ile Analytech, eşzamanlı düzenlenen iki organizasyon ile daha da güçlü: Cleanroom Exhibition - Temizoda Teknolojileri Fuarı ve Biotech Eurasia - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı.
Yaşam Bilimlerinin, Biyoteknolojik uygulamaların ve Analiz & LAB sistemlerinin gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde endüstriler ve disiplinlerarası etkileşim sağlanacak.
Biyoteknoloji alanının gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

 

Üyelerimize duyurulur.

Saygılarımızla…

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birimi

birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147