Kayserito Haber

ALUEXPO 2015 - Ücretsiz Otobüs Tahsisi 22.07.2015


Sayın üyelerimiz;

 

ALUEXPO 2015 - 4. Alüminyum Teknolojileri, Makina Ve Ürünleri İhtisas Fuarı Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından 08-10 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul’da İstanbul Expo Center’ın 9 – 10 – 11. hollerinde  düzenlenecektir.

 

Alüminyum sektöründe çalışan ve bu sektörlere hizmet veren tüm üyelerinizin her türlü makina, ekipman, teçhizat ve malzeme ihtiyaçlarını kolayca ve kârlı bir biçimde karşılayabilecekleri ve pek çok müşteri grubunu bir arada bulabilecekleri uluslararası bir platform yaratan fuarda bu sene 30’a yakın ülkeden 300’ü aşkın katılımcı sergileme yapacaktır.

 

Türkiye ve Avrasya’nın en büyük alüminyum fuarı olan Aluexpo 2015’de inşaat, mimarlık, otomotiv, enerji, ambalaj ve benzeri pek çok sektörden gelen alüminyum ürün alıcıları ülkemizin ve dünyanın önde gelen profil, levha, folyo, külçe imalatçılarını ziyaret etme imkânını bulacaktır. Bunun yanında alüminyum sektörünün tüm üreticileri de üretimlerinde kullandıkları her türlü makina, ekipman, hammadde ve sarf malzemesi gibi ihtiyaçlarını da yine bu fuardan tedarik edecek ve global alüminyum sektörünün önde gelen tüm firmaları ile tanışma fırsatını yakalayacaklardır.

 

ALUEXPO 2015’in metalurji sektörüne sunduğu eşsiz olanaklardan üyelerinizin rahatça faydalanabilmeleri için organizatör olarak fuarlara DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’na ücretsiz otobüs kaldırabileceğimizi ve üyelerinize ücretsiz öğle yemeği olanağı sunabileceğimizi belirtmek isteriz. Ziyaretçi otobüsü sizin tarafınızdan tutulacak olup, ücreti fuar alanında otobüs firmasına fatura karşılığı günlük çek ile tarafımızca ödenecektir.

 

Bu konu ile ilgili ortak bir çalışma yürütmeyi diler, fuarlarımızı ziyaret etmeleri için üyelerinizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Detaylı ziyaretçi bilgilerine www.aluexpo.com adresinden ulaşılabilir.

 

İlgilenen üyelerinizin listesini tarafımıza bildirmenizi takiben fuara girişte gerekli olacak yaka kartlarının basımı da önceden tamamlanarak size kargolanacak  ve böylece ziyarete gelen üyeleriniz fuar alanına ulaştıklarında hiç beklemeden giriş yapabileceklerdir.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Kayseri Ticaret Odası

Birsen KOCA

İç Ticaret Birimi

0352,2224528/147

Birsen.koca@kayserito.org.tr