Kayserito Haber

Adana Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı


Yer: Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

 

Tarih: 25-30 Ekim 2016

 

Sayın üyemiz,

 

Tüyap Fuarcılığın ADANA MOBİLYA ve DEKORASYON FUARI ile ilgili Basın bildirisi aşağıda sunulmuştur:

Kuruluşumuz Tüyap Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası , Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası,  Çukurova Fuarcılık A.Ş.,  Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Valiliğinin destekleri ile hazırlanan ADANA MOBİLYA ve DEKORASYON FUARI 2016 ,  Adana 10. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı, 25- 30  Ekim 2016 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.  

 “ Adana Klasik Mobilya İskeleti Üretiminde Türkiye’nin Lideri”

Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı 2014 yılında, 54 firmanın katılımı ile düzenlenmiş, 168’i yabancı 44.358 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.  Genel mobilya üretiminin %10’unu tek başına karşılayan ve klasik mobilya iskeleti üretiminde Türkiye'nin lideri Adana’da düzenlenen fuar, özellikle klasik mobilya konusunda ülkemizin ve bölgesinin tek fuarı olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Her geçen yıl daha büyük kitlelere ulaşan fuar, sektörde bölgenin de beklenen etkinliği haline gelmiştir.
Mobilya konusunda bölgenin en önemli üretici ve ihracatçı firmalarının katıldığı Adana Mobilya Dekorasyon 2016 Fuarı, sektörde bölgenin gücünü, ülkemize ve tüm dünyaya göstermiş olması açısından önemini daha da arttırmaktadır. Adana başta olmak üzere Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye’den gelen firmaların katılımı ile düzenlenen fuarda, klasik mobilya ile birlikte, ev mobilyaları, yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, modüler mobilyalar, bebe, çocuk, genç odaları, çekyatlar, kanepeler ve büro mobilyaları sergilenmiştir. 
Fuarda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda son tasarımlarını sergilemiş olup, sekizinci kez düzenlenen Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı, tüm bölgede aranılan, takip edilen bir marka haline gelmiştir.

Adana Mobilya - Dekorasyon Fuarı 2016  25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 30 Ekim 2016  günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir

ADANA MOBİLYA – DEKORASYON 2016 FUARI KAPSAMI

  • AVANGARD, MODERN VE KLASİK OTURMA TAKIMLARI, YATAK,  YEMEK ODASI TAKIMLARI
  • KLASİK İSKELETLERİ
  • DEKORASYON ÜRÜNLERİ
  • DUVAR KAĞITLARI VE DEKORASYON MALZEMELERİ
  • EV AKSESUARLARI, SEHPA TAKIMLARI DRESUAR, DEKORATİF MOBİLYALAR
  • KAPI, AMAERİKAN KAPI
  • KLASİK İSKELET TAKIMLARI
  • MUTFAK MOBİLYASI ÜRETİMİ, MUTFAK OTURMA KÖŞE GRUPLARI MASA TAKIMLARI VE PVC KAPAK ÜRETİMİ
  • SANDALYE ÇEŞİTLERİ 

 

Ayrıntılı bilgi http://www.adanamobilyafuari.com/index.php?main=basin adresinden edinilebilir.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Saygılarımızla;

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147