Kayserito Haber

Online Eğitim


 ÜYELERİMİZE GÖRÜNTÜLÜ E-EĞİTİM MÜJDESİ

 

Türkiye’nin önde gelen odalarından biri olan Kayseri Ticaret Odası,  üyelerinden gelen eğitim konusundaki taleplere duyarlı davranmaktadır.  “Eğitimli İnsan, Bilinçli İnsandır” felsefesi ile hazırlamış olduğumuz görüntülü eğitim programı ile siz değerli üyelerimize daha çok fayda sağlamayı hedefledik. Bu kapsamda; Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut Hiçyılmaz’ın sunum konuşması ve uzman eğitimcilerimizin anlatımıyla hazırlanan 21 ayrı başlıktaki eğitim videosu hizmetinize sunulmuştur.

 

İnternet sitemiz üzerinde yayınlanan görüntülü eğitim programı sayesinde, bilgiyi internet aracılığı ile üyelerimizin iş yerlerine ve evlerine kadar getirmiş bulunmaktayız. Görüntülü eğitim programı kapsamında yer alan konuları takip eden tüm üyelerimiz her ayın 5’inde saat 13.00’de Odamız salonlarında (tatil gününe denk geliyorsa takip eden ilk iş günü) yapılacak sınavlara katılabileceklerdir.

 

Eğitim başlıklarına ilişkin ayrı ayrı yapılacak olan sınavlara katılmak isteyen üyelerimiz dilekçe ile İç Ticaret Birimimiz ile iletişime geçerek kayıtlarını yaptırabilecektir. Oda üyeleri katılmak istedikleri her sınava ilişkin olarak 10 TL, Oda üyesi olmayanlar ise 50 TL ücreti Oda veznesine yatırabileceklerdir. 21 ayrı başlıktaki eğitimlerle ilgili tüm sınavlara katılarak sertifika almak isteyenlere ayrıca yüzde 20 oranında indirim uygulanacaktır. Her eğitim başlığı için yapılacak sınavların değerlendirilmesinin ve sonuçların web sitemizden duyurulmasının ardından katılımcılara sertifikaları takdim edilecektir.

 

Görüntülü e-eğitim programı kapsamında; Planlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Risk Yönetimi, İletişim, Satış Ve Pazarlama Sistemi, Rekabet ve Rakip Analizi, Yönetimde Ücretlendirme, Performans Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Depo ve Stok Yönetimi, Firma Yönetimi, Yönetimde Yapılan Hatalar, Pazar Analizi, Zaman Yönetimi, Başarılı Liderlik, İş Ahlakı, Süreç Yönetimi, Kriz Yönetimi, Kariyer Yönetimi başlıklarında 21 ayrı eğitim bulunmaktadır.