Kayserito Haber

7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı


26-29 EKİM 2015 tarihleri arasında yapılacak olan 7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı İstanbul Fuar Merkezi’nde  yapılacaktır.

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, ülkemizde alanında düzenlenen tek ve en büyük ihtisas fuarıdır. Kıtaların buluşma noktası İstanbul’da düzenlenen süs bitkileri ve peyzaj sektörünün dev buluşması, geçtiğimiz yıl 21 farklı ülkeden 333 firmanın katılımı ile İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşmiştir. Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, süs bitkileri ve peyzajla ilgili sektörlerin temsilcilerinin uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme ve aynı zamanda yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformudur. Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, 44 ülkeden gelen toplam 11.385 ziyaretçi ağırlanmıştır. Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilebilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerini arttırma fırsatı yaratılmasında önemli rol almaktadır. Flower Show bugün “Yeşil Endüstri”nin küresel fuar takviminde yer alan ve bilinirliği en üst noktada olan fuarlarından biridir. Avrasya’daki en etkin ve verimli fuar olan Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 26 – 29 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yeniden sektör temsilcilerini ağırlayacaktır

 

Ayrıntılı bilgi http://www.flowershow.com.tr/dosyalar/2014/01/Eurasia_plant_fair_FlowerShow-Turkce-Brosur2015_.pdf adresinden edinilebilir.

 

Üyelerimize duyurulur.