Kayserito Haber

5. İskele & Kalip Fuari


 Yer

İSTANBUL FUAR MERKEZİ- YEŞİLKÖY

 

Tarih:

12-15 OCAK 2017

 

Sayın üyemiz,

 

İskele Kalıp Fuarı 5. yılında Sektörün Dünya da ki  tek Uluslar arası  organizasyonu  olarak hızla  büyümeye ve gelişmeye  devam ediyor.

2011 yılında başladığımız yolculuk siz değerli katılımcılarımız sayesinde her yıl  m2 ve katılımcı olarak artarak devam etmekte. 2015 yılında 4. kez gerçekleştirilen fuarımız,  Sektörde Dünya  lideri olmuş  firmaların katılımlarıyla  sağlam adımlarla büyümektedir.

 

İskele Kalıp Fuarı , yerli ve yabancı profesyonellerin, yeni iş fırsatlarına, uluslararası ve uzun soluklu işbirliklerine ulaşmasına ev sahipliği yapan bir iş geliştirme platformu olarak  her geçen yıl sektörün iş haçmine katkı sağlamaya  devam etmektedir.

 

Sektörle ilgili  gerek yurt içi gerekse yurt dışı tanıtım çalışmalarına aralıksız devam ettiğimiz İskele Kalıp Fuarı’nda her yıl yerli ve yabancı ziyaretçi  sayısı artarak  gelişmektedir. Bu bağlamda Bauma2016, Libya Build, İran Confair, Aşkabat  Expo Build, Batımatec, MosBuild gibi bir çok uluslararası fuarda stand alınarak, davetiye ve alım heyeti çalışmaları  başlatılmıştır.

 

 5. Uluslararası İskele Kalıp Fuar’ın da  bu yıl hedef bölge  İran ve Afrika  olacak.Bu pazarlardan gelecek satın alma heyetleri fuar katılımcı firmalarıyla  bir araya getirilecek. Özellikle İran a uygulanan ambargonun belirli ölçülerde kaldırılmasıyla birlikte ortaya çıkacak iş hacmi Sektörün var olan Pazar payını  arttırmasına olanak sağlayacaktır.

 

Sektörün bütün paydaşlarının bir arada olacağı Fuar, en son yenilik ve teknolojilerin yanı sıra düzenlenecek olan sektörel etkinlikler ile önümüzdeki dönemde sektörün beklenen buluşma noktası olacak.

 

Sektörle ilgili Ticari fırsatların içerisinde olmak, marka bilinirliliğinizi artırmak ve Pazar Payınızı koruyarak yeni müşteriler bulmak için  5. Uluslararası İskele Kalıp Fuarında yerinizi almaya davet ediyorum 

 

Ayrıntılı bilgi http://scafformexpo.com/katilimcilar_icin/26/4.-Iskele-&-Kalip-Fuari adresinden edinilebilir.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Saygılarımızla;

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147