Kayserito Haber

5. Çorum Tarım Fuarı


Yer: Çorum Ticaret Ve Sanayi Odası Fuar Merkezi


Tarih: 24-27 Kasım 2016

 

Sayın üyemiz,

 

 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Çorum'da düzenlenecek olan 5. ÇORUM TARIM FUARI 2016, 4. yılında 250 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuar, yurt içinden 50 ilden gelen yaklaşık 180.000 ziyaretçiyi buluşturmayı başarmıştır.

Fuarımızın amacı, tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyerele gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün, sektördeki makina ve techizatları yakından takip etmelerini sağlamaktadır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makina ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkanının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler , biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim makinaları, modern sulama alet makina ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ve ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım satım imkanı oluşacaktır.

Siz de ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı arttırmak istiyorsanız, Çorum Tarım Fuarı 2016'deki yerinizi alınız...

 

Ayrıntılı bilgi : http://atlasfuarcilik.com.tr/fuar/corum-tarim-fuari

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Saygılarımızla;

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147