Kayserito Haber

4. AR-GE Sanayi Akademi Buluşması


TÜBİTAK Marmara Teknokent’in 4. Ar-Ge - Sanayi - Akademi (ASA) Buluşması”na ilişkin duyurusu aşağıdaki gibidir.

 

“TÜBİTAK Marmara Teknokent yürütücülüğünde, Kocaeli Sanayi Odası ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) işbirliğiyle, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD), Sanayi Gazetesi, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi destekleriyle tüm teknopark yönetici şirketleri ve teknoparklarda faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarının, üniversitelerde görevli akademisyenlerin, Kocaeli Bölgesi’ nde üretimlerini sürdüren sanayiciler ile bir araya geleceği Ar-Ge – Sanayi - Akademi (ASA) Buluşmasının dördüncüsü  02-05 Kasım 2017 tarihlerinde Kocaeli  TÜYAP 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji (SANTEK 2017) Fuarı ile birlikte gerçekleşecektir.

 

Gerçekleştirilecek olan organizasyonda TÜYAP SANTEK 2017 Fuarı içerisinde ayrılan özel alanda Ar-Ge firmaları çalışmalarını sergileyebilecekler sanayiciler ve akademisyenler ile birlikte birebir görüşme olanaklarına sahip olabileceklerdir.  Bu sebeple, organizasyona katılacak firmaların ürün ve görsel getirmeleri zorunludur.

 

Organizasyona; TÜBİTAK, teknopark yönetici şirketleri, teknoparklarda faaliyet gösteren  Ar-Ge firmaları, ilgili kamu kuruluşları yöneticileri, sanayiciler, akademisyenler ve melek yatırımcılar davetlidir. Etkinlik afişi yer almaktadır.

 

Referans olması açısından I. Ar-Ge - Sanayi - Akademi Buluşması “Gaziantep”, II. Ar-Ge - Sanayi - Akademi Buluşması “Kayseri” ve III. Ar-Ge - Sanayi - Akademi Buluşması “Adana ” organizasyonları ile ilgili tüm bilgi ve görsellere “argesanayibulusmasi.com” web sitesinden ulaşabilirsiniz. İlgili web sitesinden linkini inceleyebileceğiniz, içerisinde katılımcı teknopark yönetici şirketlerin ve   Ar-Ge firmalarının bilgilerinin yer aldığı bir katalog hazırlanacaktır. Hazırlanacak olan katalog için gönderilen Firma Bilgi Formu  doldurularak tubitak.teknokent@gmail.com adresine gönderilmelidir.

 

Gerçekleştirilecek olan Organizasyona kesin olarak Katılacak olan Firma Yetkili/Temsilci Bilgilerini en geç 13.10.2017 tarihi saat 14:00 e kadar  yukarıda sunulan formatta  hazırlanarak, FirmaBilgiFormu ilebirlikte tubitak.teknokent@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.”

 

Üyelerimize önemle duyurulur.

 

 

Katılım Bildirimleri ve Sorularınız için; Sevda Alansu – 0 262 676 62 00 / 0 262 676 62 06

 

NOT:

Organizasyon ile ilgili;

  Ulaşım ve konaklama ücreti katılımcıya aittir.

  Konaklama ile ilgili olarak Darıca Elite Otel ile anlaşılmıştır.

  Single Oda (sabah - akşam yemeği dâhil) 110 TL - KDV dahil

  Double  Oda – Kişi Başı (sabah - akşam yemeği dâhil) 85 TL - KDV dahil

  Program boyunca öğle yemeği organizasyon tarafından karşılanacaktır.

  Program boyunca Darıca Elite Otel’ den etkinlik alanına transfer organizasyon tarafından karşılanacaktır.

  01 Kasım 2017 tarihinde akşam yapılacak olan “Tanışma Yemeği”  ve ” Etkinlik Programı “ ile ilgili detaylı bilgi daha sonra tarafınıza mail ile bildirilecektir.

                 

ELİTE OTEL ADRESCami Mahallesi, Öğretmen Zatiye Çelemen Sokak  No:16, 41700 Darıca/Kocaeli 

TEL: 0262 745 60 60

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

 

Afiş için tıklayınız..


Firma Bilgi Formu için tıklayınız..

 

Katılımcı Bilgisi için tıklayınız..