Kayserito Haber

27. Uluslararası Zuchex Züccaciye-Ev Ve Mutfak Eşyaları-Dekoratif-Hediyelik Ve Elekt. Ev Gereçleri Fuarı


Tarih: 22-25 EYLÜL  2016


Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’

 

Sayın üyemiz,

 

Fuar duyurusu aşağıda yer almaktadır:

Züccaciye Sektörüne Yön Verenler Zuchex Fuarı’nda Buluşuyor

 

22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Zuchex, yeni ürün ve teknolojilerin tanıtılmasına, züccaciye sektörü profesyonellerinin buluşup, fikirlerini birbirlerine aktarmalarına zemin oluşturacak.

 

Fuar, konferans ve etkinliklerin bir arada olduğu Türkiye’nin en büyük züccaciye fuarı Zuchex, 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşerek, züccaciye sektörüne yön veren yüzlerce firmayı bir araya getirecek.

 

Katılımcıların cam, porselen ve seramikten çelik ürünlere, dekoratif&hediyelikten plastik ürünlere ve ev tekstilinden elektrikli ürünlere kadar pek çok ürün çeşidini sergileyeceği fuarda sektörün yeni trendleri de ziyaretçilerle buluşacak.

Zuchex’le Gerçekleştireceğiniz Birebir Görüşmelerle Ticaretinize İvme Kazandırın!

 

Zuchex hem yerli hem de yabancı üretici, ithalatçı, yatırımcı ve satın almacılara yüz yüze gelme olanağı tanıyarak firmaların yeni iş bağlantıları kurmasına vesile oluyor. Böylece fuar yeni ithalat-ihracat fırsatları yaratan bir platform olarak ön plana çıkıyor.

Züccaciye Sektörü Büyürken, Zuchex de Gelişiyor!

 

Düzenlendiği ilk yıldan bu yana sektörün gelişimine paralel bir gelişme gösteren Zuchex, geçtiğimiz yıl 140 bin metrekarelik alanda 607 firmanın katılımı ile gerçekleşti. Fuar bu yıl da yüzlerce yerli ve yabancı firmayı bir getirerek, İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nin tüm alanlarını kapsayacak büyüklükte olacak.

Zuchex Türk Züccaciye Sektörünü, Dünya’nın Merkezine Oturtmayı Hedefliyor...

 

Avrasya’nın en büyük, Avrupa’nın 3. büyük fuarı Zuchex, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda, yeni ürün ve teknolojilerin tanıtılmasına, züccaciye sektörü profesyonellerinin buluşup, fikirlerini birbirlerine aktarmalarına zemin oluşturacak.

 

Globalleşme ile birlikte gelişen yeni dünya düzeninde, rekabet avantajını yakalayabilmek ve fırsatları kaçırmamak adına yüzlerce firma fuarda yerini alarak, dünya ülkelerinden gelen pek çok ziyaretçiye yeniliklerini tanıtacak ve pazarlama aktivitelerini yürütme imkanını yakalayacak.

Züccaciye Sektörünün Kalbi 22-25 Eylül’de Zuchex’te Atacak

 

22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 27.Uluslararası Zuchex Züccaciye, Dekoratif & Hediyelik Ev Eşyaları, Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı, 4 gün boyunca birbirinden renkli etkinliklere de sahne olacak. Global standartların çok üzerinde bir fuar deneyimi için Zuchex’te buluşalım.

 

Ayrıntılı bilgi için http://www.zuchex.com/Default.aspx adresinden edinilebilir.

 

Saygılarımızla,

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Birsen KOCA

Kayseri Ticaret Odası İç Ticaret Birim Sorumlusu

Birsen.koca@kayserito.org.tr

0352.2224528/147