Kayserito Haber

13. Bayim Olur Musun Franchising Ve Markalı Bayilik Fuarı Duyurusu


Medyafors Fuarcılık Organizasyonu, OFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 13. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı duyuru yazısı aşağıdaki gibidir:

 

“Medyafors Fuarcılık Organizasyonu, OFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 13. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7’inci salonlarda gerçekleştirilecek.

 

Türkiye, coğrafi konumu, kıtalar arasın oluşturduğu köprü açısından bayilik ve distribütörlük vermek isteyen markaların öncelikli tercihi… Her yıl daha çok yabancı marka Türkiye’ye giriş yapıyor.

 

Avrupa Franchise Federasyonu’nun (EFF) her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı, 16-17 ekim tarihlerinde fuar ile eş zamanlı olarak Avrupa derneklerine üye markaların katılacağı Franchising Deneyim paylaşım günü UFRAD ve MEDYAFORS ev sahipliğinde gerçekleşecek.

 

Dört gün sürecek fuarda gerçekleştirilecek Ufrad Seminerleri, hem girişimcilere hem markalara yol gösterici rol oynayacak Franchising alanında farkındalık yaratacak seminerler ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecektir.”

 

Üyelerimize önemle duyurulur.

 

Not: Açılış- 15 Ekim 2015, Saat: 11.00 / CNR Fuar Merkezi