KTO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz Kayseri Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Anasayfa / Haberler / Başkanlık Haberleri

24.08.2017-13:27

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Hiçyılmaz’a ziyareti sırasında Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı eşlik ederken, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kösedağ, “KTO’nun mevcut yönetimi önümüzdeki süreçte de adaylığını açıkladı. Aldıkları kararın kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Mahmut başkanımız görev süresi boyunca medya ile iç içe oldu. Daima bizim yanımızda oldu ve hiçbir zaman desteğini esirgemedi. Üyelerden de yeni görev istiyor. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ise, Kayseri Ticaret Odası olarak, sürdürdükleri faaliyetlerle ilgili sürekli gazetecilere bilgi aktarmaya çalıştıklarını, gazetecilerin de paylaştıklarını bilgileri kamuoyuna ve Oda üyelerimize duyurulması noktasında gayret gösterdiğini belirtti.

Hiçyılmaz, “Önümüzde yeni bir dönem başlıyor. KTO’da bir seçim sürecine girilmek üzere. Henüz tarih belli değil ama 1 Ekim-30 Kasım arasında bir tarih belirlenecek ve o tarihte Kayseri Ticaret Odası’nı yeni dönemde kimin yöneteceği hususunda üyelerimiz karar verecektir. Demokrasinin en önemli unsuru sandıktır. Sandık kurulacak ve kimler adaysa onlar projelerini anlatacaklar. Bu projeler çerçevesinde de üyelerimizin takdirleri doğrultusunda yönetim belirlenmiş olacak” diye konuştu.

Başkan Hiçyılmaz, yeni dönemde olup olmama konusunda da meclis üyeleri ile istişareler yaptıklarını aktararak, aday olmaları gerektiği hususundaki kanaatlerini aldıktan sonra adaylık açıklaması yaptıklarını belirtti.  

Başkan Hiçyılmaz, ziyarette gazetecilerle bir süre sohbet etti ve sorularını cevaplandırdı.

 

DİĞER HABERLER