KTO Heyeti, İsrail’den Dönen İş Adamlarını Karşıladı

Anasayfa / Haberler / Başkanlık Haberleri

22.01.2018-17:10

Kudüs’te Mescid-i Aksa ziyareti sırasında İsrail askerleri tarafında gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra Kayseri’ye dönen iş adamları, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından havaalanında karşılandı.

 

Mescid-i Aksa’yı ziyaret etmek için geçen hafta Cuma günü Kudüs’e giden aralarında Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanvekili Celal Hasnalçacı ve MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunnarputlu’nun da bulunduğu işadamları Kayseri’ye döndü.

 

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticret Odası Sayman Üyesi Bahri Coşkun, aileleri ve arkadaşları tarafından Erkilet Havaalanı’nda Türk bayrakları ile karşılanan işadamları, duygulu anlar yaşadı.

 

Karşılama töreninde görüşlerini açıklayan Başkan Hiçyılmaz, bir grup iş adamının Kudüs’ü ziyaret esnasında Türk bayrağını açmalarından dolayı İsrail polisi tarafından gözaltına alındığını hatırlatarak, ”Arkadaşlarımız ile sürekli irtibat halinde olmaya çalıştık. TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na bu durumu hemen ilettim. Kendisi de çok gayret gösterdi. Arkadaşlarımızı Kayseri’de karşıladık. Geçmiş olsun, hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER