Kayserito Haber

KAVALAEXPO 2017 Fuarı


TOBB tarafından Odamıza gönderilen yazıda, 6-11 Ekim 2017 tarihlerinde. Enterprise Europe Netvvork kapsamında, Yunanistan- Kavala Ticaret Odası Fuar ve Konferans Merkezinde KAVALAEXPO 2017 Fuarı gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

 

Söz konusu fuarda “turizm” konusuna öncelik verileceği ve turizm sektöründeki firmalarla ekonomik çeşitlendirme ve sürdürülebilir turizm kaynakları” hakkında toplantılar düzenleneceği bildirilmektedir. Ayrıca 6 gün sürecek olan bu etkinlikte firmaların, kamu ve özel sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı bulacağı iletilmektedir.

Kavala Ticaret Odası, katılmak isteyen Oda/Borsalara ve firmalara, ücretsiz Fuar standı temin edebilecektir. Ayrıca, fuarda stand açan veya stand açmayarak sadece fuara katılım sağlamak isteyen tüm Oda/Borsaların ve firmaların yönetim kurulu başkanlarının Kavaia'daki 1 gece konaklama masrafları Kavala Ticaret Odası tarafından karşılanacaktır.

Fuara ilişkin detaylı bilgiye http://kavalaexpo.gr linkinden ulaşılabilmektedir. Kayıt ve diğer sorularınız için Kavala Ticaret Odası ile temasa geçilmesi gerekmektedir.

İlgililere duyurulur,

 

Kavala Ticaret Odası iletişim:
İsim-Soyisim: Mrs. Souzi Mavrommati
E-posta: info@chamberotkavala.gr
Tel: +30-251022221