Kayserito Haber

İRAN( Tahran) Ticaret Heyeti 8-10 Temmuz 2017


Sayın Üyemiz,

Ekonomi Bakanlıgı ve TİM organizasyonu ile DÜZENLENMEKTE OLAN İran Ticaret Heyetimiz T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKÇİ’nin teşrifleri ile Tahran Türk Ticaret Merkezi açılışı Türkiye- İran İş Forumu ile ikili işi görüşmeleri şeklinde ve 8-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında başkent Tahran’a yönelik olarak yeniden planlanmıştır.

Pazar payımızın arttırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize İnşaat Malzemeleri, Mobilya (demonte), Ev Tekstili Ürünleri ve Makineleri sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden veya Teknoloji sektörü alanında İran’a yatırım yapmayı düşünen firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.

Bu çerçevede, söz konusu heyetimize katılmak isteyen firmaların http://goo.gl/TD6fvZ adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 29 Haziran 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282), (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Dolar hesabına 1.240.-USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. (Türk vatandaşları, İran’a yapacakları ziyaretlerinde 90 güne kadar vizeden muaftır.)

İstanbul- Tahran – İstanbul uçuşlarımız özel uçak ile gerçekleştirilecek olup, heyet programına ilişkin detaylı bilgiler katılımcılarımız ile en kısa sürede paylaşılacaktır. Nitelikli bir heyet programının gerçekleşmesi ve beklentilerin karşılanması için eksiksiz doldurulan başvuru formları ile yapılacak ödemelerin, son başvuru gününden önce gerçekleştirilmesi büyük önem arz etmektedir.

Ayrıntılı Bilgi:

Kemâl Batuhan YAZICI: 0212 454 00 90 – kemalbatuhanyazici@tim.org.tr 

Abdullah KESKİN: 0212 454 03 85 – abdullahkeskin@tim.org.tr

Saygılarımızla,